Показники роботи мережевих сонячних електростанцій під Зелений тариф за ТРАВЕНЬ 2019 року

Показники роботи мережевих сонячних електростанцій під Зелений тариф за ТРАВЕНЬ 2019 року

Враховуючи географічні умови розташування України травень вважається рекордним місяцем для демонстрації показників виробітку сонячних електростанцій. Так принаймні було останніх три роки наших статистичних досліджень. Основних причин три – велика кількість сонячних днів (згідно статистики), продовжена тривалість світлового дня та невисокі, в порівняні з літніми місяцями, температурні показники навколишньоог середовища. Проте травень 2019, для Україні приніс рекордні дощі та небачені досі аномальні атмосферні явища (наприклад торнадо в Житомирській області), як наслідок несприятливі погодні умови наклали прямий відбиток на продуктивності СЕС. В результаті з узагальнених показників понад 40 сонячних електростанцій, які перебувають під щомісячним моніторингом нашої компанії ми підготували наступну таблицю.

ses traven 19

Інформація отримана з ресурсів Fronius Solar WEB та SUN 2000 .

Проміжні висновки – середній показник продуктивності (генерації) за травень 2019 року, з одного кіловата встановленої потужності сонячних батарей становить 120 кВт*год. (в квітні 130 кВт*год.). Кращі показники продуктивності, в порівнянні технологій виробництва сонячних панелей продемонстрували монокристалічні панелі.

Узагальнені фінансові показники – оптимізована сонячна електростанція потужністю 30 кіловат розташована в Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій областях, в середньому за травень 2019 року, для власника заробила близько 17000 грн. Враховано покриття власного споживання на рівні 200 кВт*год. Взято за умову, що мережева СЕС  підключена  в періоді 2017-2019 року, з фіксованою високою ставкою Зеленого тарифу 0,18 Євро за 1 кВт*год до 2030 року

За більш детальною інформацією та консультаціями рекомендуємо завітати до нашого офісу – м. Рівне, вул. Кавказька, буд.3 або  звертатись за телефонами:

 067-258-43-30 Анатолій

067-363-02-77 Віталій

Меню