СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ

ПЛАТІТЬ ЗА ЕЛЕКТРИКУ ДЛЯ ВАШОГО ПІДПРИЄМСТВА ВСЬОГО ПО 1 ГРН ЗА КВТ
Сонячна електростанція ідеально підійде для підприємств, де є велике споживання електроенергії у світлий час доби. Залежно від потужності, така станція скоротить витрати на електроенергію до 60% в рік.

ДЛЯ ЧОГО БІЗНЕСУ СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ

Просто факт:  у 2021 році бізнес платив у середньому 3,6 гривні за 1 кВт, а у 2024 вже по 7 грн. Ціна на електроенергію для підприємств гарантовано зростає на 20% в рік, і ця тенденція залишатиметься в майбутньому.

Коли електроенергія стає все дорожчою та нестабільною, ми розуміємо, як важливо мати надійне та економічне джерело енергії. Саме тому сонячні електростанції для бізнесу від Інженерної компанії «Сонячні системи» – сучасне та ефективне рішення. Це не тільки незалежність від коливань цін на енергію, а й зекономлені значні суми коштів на рахунках за електрику. 

Сьогодні сонячні електростанції використовують великі українські виробництва, АЗС, торгово-розважальні та бізнес-центри, логістичні компанії, склади, фермерські господарства та навіть невеликі магазини й офіси. Мотив для будівництва власних сонячних станцій очевидний – генерація електрики на даху свого виробництва чи офісу є в рази дешевшою, ніж купівля з мережі.

ШВИДКА ОКУПНІСТЬ

Інвестиції у власну сонячну станцію повертаються вже через 2,5-3 роки, а гарантійний термін експлуатації сонячної електростанції від компанії «Сонячні системи» – 20 років.

ЕКОНОМІЯ НА ВИТРАТАХ

Сонячна станція дозволяє заощаджувати кошти на оплаті рахунків за електрику – таким чином ми можемо зменшити постійні витрати компанії та собівартість вироблених продуктів.

ЕНЕРГЕТИЧНА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

Сонячні електростанції дозволяють власникам підприємств бути незалежними від цінової політики енергетичних компаній, перепадів напруги та коливань тарифів.

MADE WITH SOLAR POWER

Продукти, створені на енергії сонця – новий світовий екотренд. А встановлення сонячних станцій покращує імідж вашого бізнесу й збільшує його привабливість для потенційних інвесторів.

Хочете дізнатися більше про сонячні електростанції для бізнесу?

ЯК ПРАЦЮЄ СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Сонячна станція для бізнесу від «Сонячні системи» - solarsystem.com.ua

Принцип роботи сонячної електростанції для власного споживання простий – станція забезпечує виробничі потреби бізнесу упродовж світлового дня. А у випадку, коли власної сонячної енергії недостатньо, різниця автоматично береться з централізованої енергомережі. 

Основний економічний ефект від такої станції виникає із заощаджених коштів, які не були витрачені на придбання електрики у вашої енергопостачальної компанії.

ДЕ ВЗЯТИ ГРОШІ НА СОНЯЧНУ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЮ?

Ідея встановлення сонячної електростанції для виробництва власної сонячної енергії є досить привабливою. Але тоді перед власником бізнесу постає питання, де взяти гроші на її будівництво?

Є три шляхи для отримання коштів на будівництво сонячної станції:

  • Виділити власні кошти або кошти з бюджету компанії на будівництво сонячної станції;
  • Залучити грант;
  • Скористатись державною програмою субсидіювання малого та середнього бізнесу «Доступні кредити 5-7-9».

Замовляйте сонячну елекростанцію для бізнесу та економте на сонячній енергії

7 КРОКІВ ДО ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ ВАШОЇ КОМПАНІЇ

1 1

Первинна консультація менеджера

1 година

2 1

Енергетичний аудит всього підприємства

7 днів

3 1

Розробка технічного завдання

3 дні

4 1

Погодження комерційної пропозиції

3 дні

5 1

Підписання договору

1 день

6 1

Підготовка обладнання та доставлення на обʼєкт

2 дні

7 1

Інсталяція обладнання та підключення СЕС

14 днів

Будуємо сонячні електростанції з 2016 року
З 2016 року ми побудували понад 650 сонячних електростанцій для бізнесу та приватних домогосподарств. За цей час наші станції згенерували 19 769 мВт електроенергії
Проводимо енергетичний аудит
Ми проводимо детальний енергоаудит вашого підприємства для того, щоб зрозуміти, як ви працюєте. Аналізуємо ваше споживання, щоб запропонувати вам найкраще рішення саме під ваші енергопотреби
Допомогаємо залучати гранти
У нашій команді є грантовий менеджер, який допомагає з пошуком додаткових можливостей для фінансування проєкту з енергонезалежності вашого бізнесу
Сервіс 24/7
Гарантуємо миттєву реакцію на сервісне звернення та постійно моніторимо стан вашої станції, щоб запобігти потенційним збоям в її роботі

ЧОМУ КЛІЄНТИ ОБИРАЮТЬ ``СОНЯЧНІ СИСТЕМИ``

СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ ПІДХОДЯТЬ БУДЬ-ЯКОМУ БІЗНЕСУ

Виробничим підприємствам

IMG 2235

Медичним закладам

IMG 2238

Аграрним компаніям

IMG 2237

Готелям

IMG 2236

ТРЦ та магазинам

IMG 2234

АЗС, СТО та автомийкам

кейс бізн 7

ПРИКЛАДИ РЕАЛІЗОВАНИХ ПРОЄКТІВ

Переглянути всі проєкти

НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ

Запитання/Відповіді

Залишилися питання?
Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

    Вкажіть, будь ласка, вашу область:

    ГОТОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА СОНЯЧНОЇ СТАНЦІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ

    Меню