Ми спеціалізуємся на монтажу, продажу, сервісній та післягарантійній підтримці:

  • мережевих сонячних станцій під “зелений тариф”
  • автономних та резервних сонячних електростанцій для будинків та підприємств
  • сонячних фотопанелей та батарей
  • інверторів
  • безперебійних джерел живлення
  • акумуляторів
  • сонячних колекторів для будинків, квартир та підприємств України
  • робимо енергоаудит будинків та підприємств

Компанія «Сонячні системи» була заснована в березні 2016 року.

Викликом до створення компанії стали зміни енергетичних систем, коли все більш країн переходять на використання енергії відновлювальних джерел, а енергетична незалежність стає пріоритетом безпеки для держави. Ми свідомо розуміємо, що лише інформаційні посили про те, що «Зелені технології» працюють у світі не призводять до наслідків в будинках в яких ми живемо, в школах в які ходять наші діти.

Місія компанії полягає в зміні ставлення людей до використання енергоресурсів, в створенні консультаційної, експертної та суспільної платформи по темі енергозбереження, переведення управління енергогосподарством в категорію СМАРТ, зміни енергомоделі зі споживчої на генеруючу.

На даний час компанія «Сонячні системи» – це команда професіоналів, які активно працюють над розробкою систем альтернативного енергозабезпечення з використанням відновлюваних джерел та впровадження енергозберігаючих технологій, а саме:

Сонячні колектори для сезонної або цілорічної експлуатації в системах підігріву води або підтримки системи опалення.

Системи енергозабезпечення на базі фотоелектричних батарей (модулів).

Проекти автономного, резервного енергопостачання або мережевого енергопостачання (з використанням “зеленого” тарифу) для приватних і комерційних об’єктів.

Ключова роль для екології навколишнього середовища і економії енергоносіїв є правильний підхід до розрахунків систем опалення, гарячого водопостачання, енергопостачання. І тому перш ніж надати комерційну пропозицію ми рекомендуємо провести енергетичний аудит. Результатом якого  будуть чітко викладені рекомендації, щодо необхідних заходів, терміну їх окупності та порядку їх впровадження.

Наші спеціалісти пройшли спеціальне навчання і отримали сертифікацію. Мають досвід роботи не тільки на регіональному рівні, але і в проектах по всій території України.

Девіз нашої команди – слова, американського дизайнера, архітектора, винахідника Річарда Бакмінстера Фуллера, «Ти ніколи нічого не зміниш, якщо будеш боротися з існуючою реальністю. Якщо хочеш щось змінити, побудуй нову модель, щоб стара просто зникла… »

Перегляньте наше презентаційне відео, щоб дізнатись про нас більше!