Компанія «Сонячні системи»

Ми працюємо, щоб зробити життя людей кращим, перетворюючи енергію сонця у стабільний фінансовий дохід, докладаючи максимум зусиль щоб зробити наш світ екологічнім та безпечним Ми завжди ретельно і пунктуально виконуємо дані клієнтам обіцянки. Ми реагуємо на будь-яку їхню потребу – для нас природньо допомагати.

Усмішка – ознака нашого ставлення до клієнта.

Merezhevi-ivertory
montazh sonyachni paneli 555x418 1

Чому варто обрати нашу компанію, як партнера в будівництві сонячної електростанції:

  • Понад 100 успішного реалізованих проектів будівництва сонячних електростанцій в 6 областях Західної України
  • 5 років на ринку альтернативної енергетики
  • Штат компанії налічує 7 кваліфікованих працівників офісу та 6 працівників власної монтажної бригади
  • Акредитований сервісний партнер провідних світових виробників сонячного обладнання: Fronius, Huawei, Risen Solar, Longi Solar (логотипи у вкладеннях
  • Акредитований партнер Укргазбанку та Ощадбанку, що дає можливість брати участь в програмах кредитування будівництва сонячних електростанцій.

Картина майбутнього компанії “Сонячні системи” – Кожен український дім повинен використовувати сонячну енергію як основне джерело енергії для забезпечення всіх побутових потреб.

Візія – Об’єднавши в команді кращих інженерних спеціалістів – проектантів, майстрів з будівництва дахів, юристів та фінансистів ми гарантуємо для наших клієнтів кращі проектні рішення в будівництві приватних та промислових сонячних електростанцій .

Перегляньте наше презентаційне відео, щоб дізнатись про нас більше!

Меню