Компанія «Сонячні системи»

Ми займаємось будівництвом сонячних електростанцій для власників приватних будинків та підприємств. Ми маємо 6-ти річний досвід виконання проектів з комплексного електроживлення об’єктів із застосуванням сучасних технологій. Завдяки професійній команді SOLAR SYSTEM сьогодні в нашому портфоліо ПОНАД 400 виконаних об’єктів, які працюють по всій території України.

Ми працюємо, щоб зробити життя людей кращим, перетворюючи енергію сонця у стабільний фінансовий дохід, докладаючи максимум зусиль щоб зробити наш світ екологічнім та безпечним. Ми завжди ретельно і пунктуально виконуємо дані клієнтам обіцянки та реагуємо на будь-яку їхню потребу.

74687719 963686713985937 5455788576904052736 n
removebg preview

Чому варто обрати нашу компанію, як партнера в будівництві сонячної електростанції:

Понад 400 успішно реалізованих проектів будівництва сонячних електростанцій в 6 областях Західної України.

6 років на ринку альтернативної енергетики.

Штат компанії налічує 7 кваліфікованих працівників офісу та 6 працівників власної монтажної бригади.

Акредитований сервісний партнер провідних світових виробників сонячного обладнання: Fronius, Huawei, Risen Solar, Longi Solar.

Акредитований партнер Укргазбанку та Ощадбанку, що дає можливість брати участь в програмах кредитування будівництва сонячних електростанцій.

Наша команда

null

Святослав Марков

Виконавчий директор
null

Віталій Орлюк

Фінансовий директор
null

Олександр Богуш

Інженер проектант
null

Анатолій Закотюк

Менеджер відділу продажів
null

Максим Кидун

Менеджер по роботі з юридичними особами

ПРИКЛАДИ РЕАЛІЗОВАНИХ ПРОЕКТІВ

Картина майбутнього компанії “Сонячні системи” – Кожен український дім повинен використовувати сонячну енергію як основне джерело енергії для забезпечення всіх побутових потреб.

Візія – Об’єднавши в команді кращих інженерних спеціалістів – проектантів, майстрів з будівництва дахів, юристів та фінансистів ми гарантуємо для наших клієнтів кращі проектні рішення в будівництві приватних та промислових сонячних електростанцій .

Перегляньте наше презентаційне відео, щоб дізнатись про нас більше!

Меню