Компанія «Сонячні системи»

Ми займаємось будівництвом сонячних електростанцій для власників приватних будинків та підприємств. Ми маємо 6-ти річний досвід виконання проектів з комплексного електроживлення об’єктів із застосуванням сучасних технологій. Завдяки професійній команді SOLAR SYSTEM сьогодні в нашому портфоліо ПОНАД 400 виконаних об’єктів, які працюють по всій території України.

Ми працюємо, щоб зробити життя людей кращим, перетворюючи енергію сонця у стабільний фінансовий дохід, докладаючи максимум зусиль щоб зробити наш світ екологічнім та безпечним. Ми завжди ретельно і пунктуально виконуємо дані клієнтам обіцянки та реагуємо на будь-яку їхню потребу.

74687719 963686713985937 5455788576904052736 n
removebg preview

Чому варто обрати нашу компанію, як партнера в будівництві сонячної електростанції:

Понад 400 успішно реалізованих проектів будівництва сонячних електростанцій в 6 областях Західної України.

6 років на ринку альтернативної енергетики.

Штат компанії налічує 7 кваліфікованих працівників офісу та 6 працівників власної монтажної бригади.

Акредитований сервісний партнер провідних світових виробників сонячного обладнання: Fronius, Huawei, Risen Solar, Longi Solar.

Акредитований партнер Укргазбанку та Ощадбанку, що дає можливість брати участь в програмах кредитування будівництва сонячних електростанцій.

Наша команда

null

Святослав Марков

Виконавчий директор
null

Віталій Орлюк

Фінансовий директор
null

Сергій Ничипорук

Менеджер по роботі з фізичними особами
null

Андрій Дробінюк

Проектний менеджер
null

Дмитро Котуль

Проектний менеджер

ПРИКЛАДИ РЕАЛІЗОВАНИХ ПРОЕКТІВ

Картина майбутнього компанії “Сонячні системи” – Кожен український дім повинен використовувати сонячну енергію як основне джерело енергії для забезпечення всіх побутових потреб.

Візія – Об’єднавши в команді кращих інженерних спеціалістів – проектантів, майстрів з будівництва дахів, юристів та фінансистів ми гарантуємо для наших клієнтів кращі проектні рішення в будівництві приватних та промислових сонячних електростанцій .

Перегляньте наше презентаційне відео, щоб дізнатись про нас більше!

Меню