067 363 0277
067 258 4330

Енергія про запас: як працюють системи безперебійного живлення для приватного будинку

Експлуатація електричних приладів і обладнання нерозривно пов’язана з безпечною та якісною роботою системи централізованого енергопостачання. Сучасна електронна та побутова техніка буде працювати надійно та продуктивно лише за умови безперервного постачання енергії належної якості.

НКРЕКП затвердила нові ставки зеленого тарифу на перший квартал 2019 року

Нові «зелені» тарифи на електричну енергію встановила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) для приватних домогосподарств, які виробляють електричну енергію з енергії сонця та вітру на перший квартал 2019 року.

Фактичні показники роботи мережевих сонячних електростанцій під Зелений тариф за ГРУДЕНЬ 2018 року

Грудень є абсолютним анти рекордним місяцем за тривалістю сонячних днів в році. Відповідна сонячна активність прямо пропорційно відобразилась на фінансових та енергетичних результатах роботи сонячних електростанцій.

Конкурс – Новий рік з сонячним подарунок 2019 Підсумки

Наприкінці 2018 року на нашому YouTube каналі проходив святковий конкурс.

З 28.12.2018 року до 4 січня 2019 року на електронну пошту необхідно було надіслати фото будь-якого використання сонячних панелей, колекторів тощо. Всім листам які надходили на пошту були присвоєні унікальні порядкові номери. 5 січня сліпий жереб визначив серед всіх учасників трьох переможців:

Краще ніж в Європі?

Які тренди розвитку альтернативної енергетики , а саме «зеленого тарифу» слід очікувати українцям у 2019 році

2019 рік обіцяє для України бути роком чергового «МЕГА» стрибка в розвитку сонячної енергетики. Незважаючи на прийдешні президентські та парламентські вибори на ринку альтернативної енергетики для потенційного інвестора складаються фактично ідеалістичні умови. Причин цьому декілька:

підключення до енергомережі

Що зміниться для кожного користувача електричної енергії з 1 січня 2019 року?

Відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» з 01 січня 2019 року в Україні розпочалася фінальна стадія глобальної реформи енергоринку. Так в кожній області енергопостачальна компанія («обленерго») трансформується в Оператора систем розподілу. Глобально компанії («обленерго») і далі будуть відповідати за якість і надійність електрозабезпечення, експлуатувати і ремонтувати лінії електропередач

Тепловізійне обстеження будинку – розкіш чи необхідність?

Вже минув перший справжній «опалювальний» місяць і з приходом платіжок за листопад, з новиим цінами на газ, виникло бажання по «новому» подивитися на утеплення власного житла. Тепловізійна зйомка – один із найкращих способів побачити чим “дихає” ваш будинок/школа/лікарня/магазин/офіс. Саме за допомогою тепловізора можна отримати розгорнуту професійну картину всіх тепловтрат будівлі, а саме:
– Виявлення дефектів в теплоізоляції будинку і точок найбільших тепловтрат;

Фактичні показники генерації сонячних електростанцій під «Зелений тариф» за листопад 2018 року

Останній місяць осені видався доволі прохолодним і змусив багатьох власників приватних будинків по «новому» подивитися на нові ціни на газ для населення. В плані сонячної активності світлові дні стають все коротшими та більш похмурними. Підсумовуючи результати роботи сонячних електростанцій за листопад 2018 року, ми зібрали інформацію з систем он-лайн моніторингу з більш ніж 10 реалізованих проектів.

Ощадбанк відкрив кредитування на «ЗЕЛЕНУ» енергію

Державний Ощадбанк анонсував програму кредитування для фізичних осіб, на встановлення сонячних електростанцій та вітряків, ще на початку 2018 року. Реальний механізм видачі позик, формату застави, оцінки ризиків був напрацьований вже до літа. Ну а далі, розпочалася активна кампанія по пошуку в регіонах надійних партнерів – інсталяторів, які будуть реалізовувати «сонячні проекти». З радістю повідомляємо, що з 1 листопада наша компанія підписала партнерську угоду з Ощадбанком та стала акредитованим партнером.

Сонячна енергетика: нова енергетична ера для України та світу

Огляд XI Міжнародної спеціалізованої виставки – ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА – 2018 Ще 10 років тому важко собі було уявити, що «зелена» енергетика стане основою енергозабезпечення для найбільших економік світу і що вартість електроенергії з відновлювальних джерел буде більш дешевою, ніж у традиційної генерації. Тим не менше 10 років тому було проведена була перша виставка “Відновлювальна […]