Автономна сонячна електростанція - впевненість в енергобезпеці Вашого дому

Автономна сонячна електростанція – впевненість в енергобезпеці Вашого дому

Автономна сонячна електростанція – альтернативне  джерело електроенергії для житлового будинку або дачі.  За допомогою такої системи можливо досягти подвійної вигоди –  істотно скоротити витрати на оплату електроенергії  та гарантувати енергозабезпечення власного дому на випадок аварії або планового відключення. Основними елементами сонячної системи є: сонячні панелі, акумуляторні батареї, контролер заряду і автономний інвертор.

Avtonomna SES

Переваги встановлення автономної сонячної електростанції:

  • безпечна, надійна, безшумна система автономного енергозабезпечення.  За умови вірного проектування та раціональної експлуатації система може гарантувати до альтернаивне енергозабезпечення до 48 годин.
  • функціонал сучасних мережевих інверторів дозволяє на 50% покрити споживання будинку виключно за рахунок сонячної енергії  (без застосування резерву акумуляторних батарей), а відповідно зменшити споживання е.е. з мережі на 50 %
  • екоактивізм – мінімальний в збереження екології нашої планети

Технічні можливості  таких станцій можуть забезпечити е.е. основні побутові прилади –  телевізор, насоси (циркуляційні, водяні), освітлення.  Які реальні потреби може забезпечити така система рекомендуємо переглянути у відео:

Скільки коштує автономна сонячна станція для будинку?

Припустимо, що ви плануєте встановити сонячну електростанцію на дачі або в заміському будинку, – там, де не проживаєте регулярно або де не отримували платіжки про сплату електроенергії раніше. Як визначити рівень споживаної потужності об’єкту?

Це можна зробити, провівши наступні розрахунки.

Крок 1. Врахуємо всі електроприлади, що працюють в будинку протягом доби: освітлення, циркуляціні насоси, побутова техніка.

Крок 2.  Обраховуємо сумарну кількість годин роботи даних приладів

Крок 3.  Здійснюємо підбір комлектючих для автономної сонячної елетростанції –  з цим питанням краще звернутись до нас.  Телефон для консультації по технічним питанням – 068-704-41-15.

Щоб ще упростити Ваш шлях вибору системи автономного енергозабезпечення перейдіть у розділ Автономні сонячні електростанції

та перегляньте Базові комплекти облданання потужністю від 1 до 5 кіловат

Ну і найпростіший спосіб –  перегляньте вже реалізовані нами проекти

Сонячна станція для автономного енергозабезпечення (СЕС + вітряк) 

Сонячна станція для автономного енергозабезпечення магазину потужністю 5 кіловат

Сонячна станція 2 в 1 і для резервного енергоживлення і для заробітку по Зеленому тарифу 

 

Меню