автономна сончна станція для туризму

Автономна сонячна електростанція для туризму та подорожей

В Україні активно розвивається ринок сонячних електростанцій для забезпечення автономного енергоспоживання.

Автономна сонячна електростанція – це ідеальне рішення для забезпечення енергонезалежності на дачі, торговельних і туристичних наметів, службових і будівельних вагончиків і інших об’єктів.

Компанія Solar System продовжує серію публікацій про автономні сонячні електростанції і їхнє практичне застосування на практиці.

У другій нашій публікації ми обрали рішення із забезпечення автономності в енергоспоживанні за допомогою сонячних станцій, яке особливо буде цікаво для любителів активного відпочинку та туристів.

Дуже часто під час туристичних подорожей або в робочих поїздках питання забезпечення електромережою є ключовим. Автономна сонячна електростанція незамінна в тих ситуаціях, де має місце повна відсутність електромережі, перебої з електроенергією або нестача потужності. В такому випадку якісно підібрана портативна або встановлена автономна сонячна станція повністю вирішить питання з електропостачанням.

Яка комплектація автономної сонячної станції для туристичних потреб?

Щоб забезпечити якісну і надійну автономну сонячну електростанцію для туристичних потреб, необхідно потурбуватись про збалансовану комплектацію обладнання.

Якщо ми говоримо про необхідність забезпечення енергонезалежності для туриста, то в цьому випадку необхідна автономна сонячна електростанція портативного типу.

станція для туризмуДо неї входять:

  1. Сонячні панелі потужністю від 30 Вт, які швидко заряджають акумулятор навіть в похмуру погоду та дають можливість користуватись світлом до 23 годин, заряджати мобільні телефони, ноутбуки, ліхтарі та інші прилади, що працюють від акумуляторів.
  2. Мікроінвертор, який перетворює постійний струм в перемінний 220 V і дає можливість повноцінно використовувати плеєр, електробритву, принтер, електрочайник та інші прилади.
  3. Контролер заряду, який надає можливість трансформувати сонячну станцію в більш серйозну сонячну систему із можливістю підключення потужнішого акумулятора і декілька сонячних панелей потужністю до 500 Вт.
  4. З’єднуючі проводи з USBвиходами та патронами для ламп.

сонячна станція для туризму

 

Також автономна сонячна електростанція для туристичних потреб може бути оснащена вбудованим автоприкурювачем, завдяки якому можна користуватись автомобільними електроприладами, наприклад вентилятором, телевізором та іншими приладами.

станція для туризму2

Така автономна сонячна електростанція для туризму на голову вище бензинових і дизельних електростанцій по своїй економічності, зручності і екологічності. Не потрібно витрачати кошти додатково на бензин, масло або обслуговування. При цьому ви отримуєте безкоштовну електроенергію, систему з компактними розмірами та зручну при транспортуванні.

Вартість такої  автономної сонячної електростанції для туристичних потреб на пряму залежить від якості і продуктивності обладнання, яке буде входити до комплекту.

Придбати подібну автономну сонячну електростанцію для туристичних потреб можна ТУТ.

Щоб дізнатися детальнішу інформацію, про можливості роботи автономної сонячної станції для туризму або для власної енергонезалежності у спеціалістів Solar System, а також отримати пропозицію та індивідуальний проект своєї сонячної станції звертайтесь за телефоном 👇

📲 +38 068 704 41 15

📍 м.Рівне, вул. Кавказька 3, офіс 412

Меню