Сонячна станція максимальної потужності на наземній конструкції

sonyachna stantsiya pid Zelenyj taryf
sonyachna stantsiya dlya domu
nazemna konstruktsiya pd sonyachni batareyi
domashnya SES na 30 kilovat
budivnytstvo sonyachnoyi stantsiyi
polikrystalichni sonyachni paneli
kupyty sonyachni paneli
sonyachna stantsiya pid Zelenyj taryf

Хактеристика об’єкта: приватне домогосподарство

Дата реалізації проекту: березень 2019 р.

Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район

Опис проекту: Якщо ви, хоч раз задумувалися над питанням вкладення коштів у «сонячний бізнес», 100 % у Вас виникало просте і дуже зрозуміле запитання – чи безпечно вкласти кошти в сонячну електростанцію під Зелений тариф? Чи не станеться так, що гроші будуть витрачені на купівлю сонячних панелей, інвертора, оплату послуг по підвищенню потужності, а вже через рік спеціальні умови підтримки сонячних інвесторів відмінять? Особливо актуальним питанням стає, ще й в період зміни влади (виборів), а саме таким і є 2019 рік.

На 99% відповідь на це запитання лежить в площині законодавчого регулювання захисту прав сонячних інвесторів. Основними нормативними документами із затвердженням поняття «ЗЕЛЕНИЙ» тариф є:

Закон України «Про ринок електричної енергії».

Постанова НКРЕКП № 170 від 27.02.2014 року «Про затвердження Порядку продажу, обліку та розрахунків за електричну енергію, що вироблена з енергії сонячного випромінювання об’єктами електроенергетики (генеруючими установками) приватних домогосподарств».

Які основні гарантії можна виділити для власника будинка, який готовий інвестувати кошти в мережеву сонячну електростанцію:

  • Умови дії Зеленого тарифу прописані до 2030 року в ЗАКОНІ
  • Виплати прив’язані до курсу Євро та коригуються НКРЕКП кожного кварталу
  • Кошти надходять на розрахунковий рахунок кожного місяця. Енергопостачальна компанія самостійно здійснює всі необхідні відрахування податків та зборів.

Розглянувши всі перераховані аргументи наш клієнт, який ще у вересні 2018 року запустив першу чергу будівництва сонячної електростанції, вирішив продовжити масштабування проекту. Інвестиції в домашню електростанцію він розглядає як гарантований, достойний пасивний дохід при виході на пенсію.

В рамках  реалізації  чергового сонячного проекту, нашою командою, було встановлено власний рекорд, а саме виконано монтаж панелей на найдовшій наземній  конструкції . Загальна довжина  наземної конструкції  склала 55 метрів.

Характеристики встановленого обладнання:

  • Полікристалічні сонячні панелі – Amerisolar AS-6P30 280W 5BB;
  • Мережевий інвертор під «Зелений тариф» – Huawei SUN 2000 33 – KTL  
  • Система кріплення – наземна система кріплення (чорний метал);
  • Щит електрозахисту змінного струму  (AC) – Schneider (Німеччина);
  • Кабель УФ стійкий сонячний 6 мм ТМ Kabeltec  (Німеччина).

Хочете замовити виїзд нашого інженера для огляду та підготовки комерційної пропозиції?

Меню