Сонячна станція максимальної потужності на наземній конструкції

Хактеристика об’єкта: приватне домогосподарство

Дата реалізації проекту: березень 2019 р.

Місце розташування: Рівненська область, Володимирецький район

Опис проекту: Якщо ви, хоч раз задумувалися над питанням вкладення коштів у «сонячний бізнес», 100 % у Вас виникало просте і дуже зрозуміле запитання – чи безпечно вкласти кошти в сонячну електростанцію під Зелений тариф? Чи не станеться так, що гроші будуть витрачені на купівлю сонячних панелей, інвертора, оплату послуг по підвищенню потужності, а вже через рік спеціальні умови підтримки сонячних інвесторів відмінять? Особливо актуальним питанням стає, ще й в період зміни влади (виборів), а саме таким і є 2019 рік.

На 99% відповідь на це запитання лежить в площині законодавчого регулювання захисту прав сонячних інвесторів. Основними нормативними документами із затвердженням поняття «ЗЕЛЕНИЙ» тариф є:

Закон України «Про ринок електричної енергії».

Постанова НКРЕКП № 170 від 27.02.2014 року «Про затвердження Порядку продажу, обліку та розрахунків за електричну енергію, що вироблена з енергії сонячного випромінювання об’єктами електроенергетики (генеруючими установками) приватних домогосподарств».

Які основні гарантії можна виділити для власника будинка, який готовий інвестувати кошти в мережеву сонячну електростанцію:

  • Умови дії Зеленого тарифу прописані до 2030 року в ЗАКОНІ
  • Виплати прив’язані до курсу Євро та коригуються НКРЕКП кожного кварталу
  • Кошти надходять на розрахунковий рахунок кожного місяця. Енергопостачальна компанія самостійно здійснює всі необхідні відрахування податків та зборів.

Розглянувши всі перераховані аргументи наш клієнт, який ще у вересні 2018 року запустив першу чергу будівництва сонячної електростанції, вирішив продовжити масштабування проекту. Інвестиції в домашню електростанцію він розглядає як гарантований, достойний пасивний дохід при виході на пенсію.

В рамках  реалізації  чергового сонячного проекту, нашою командою, було встановлено власний рекорд, а саме виконано монтаж панелей на найдовшій наземній  конструкції . Загальна довжина  наземної конструкції  склала 55 метрів.

Характеристики встановленого обладнання:

  • Полікристалічні сонячні панелі – Amerisolar AS-6P30 280W 5BB;
  • Мережевий інвертор під «Зелений тариф» – Huawei SUN 2000 33 – KTL  
  • Система кріплення – наземна система кріплення (чорний метал);
  • Щит електрозахисту змінного струму  (AC) – Schneider (Німеччина);
  • Кабель УФ стійкий сонячний 6 мм ТМ Kabeltec  (Німеччина).

Вас зацікавила можливість замовлення виїзду інженера нашої компанії для огляду та підготовки попередньої комерційної пропозиції

Звертайтеся за номером: 0687044115

Завітайте до нашого офісу: м.Рівне, вул. Кавказька, 3/оф.410

Меню