Сонячна станція 15 кВт наземна конструкція

Характеристика об’єкта

приватний будинок

Дата реалізації проекту

Вересень  2018 року

Місце розташування

Володимирецький район, Рівненська область

Тип конструкції

наземна конструкція

Сонячні панелі

Amerisolar AS-6P30 280W 4BB – 60 шт.

Мережевий Інвертор під «Зелений тариф»

Huawei SUN2000-33KTL-A (Китай)

Щит електрозахисту змінного струму

AC  Schneider  (Німеччина)

Кабель

Кабель 6 мм

Опис проекту

Класична порада, щодо розпорядженням коштами – відкладати 10 % власного щомісячного доходу, має специфічне значення, саме в Україні. Враховуючи непередбачувану  економічну ситуацію в країні та девальвацією національної валюти, гроші що лежать під матрацом, дуже швидко можуть втратити свою цінність. Одним з найновіших способів інвестування, що з’явився в Україні за останні 4 роки – будівництво сонячних електростанцій під «Зелений тариф». І саме даний вид розумного розміщення коштів одночасно поєднав в собі протилежні за суттю вигоди –  захист коштів від інфляції та  збільшення капіталу.

Наведемо декілька переваг які гарантовано отримає власник збудувавши сонячну електростанцію під «Зелений тариф»:

  • дохідність вкладених коштів жорстко прив’язана до курсу Євро і становить від 16 до 18 % у валюті
  • умови дії Зеленого тарифу для інвесторів прописані до 2030 року (гарантуються спеціалізованим законодавством та умовами персонального договору)
  • дохідність сонячної електростанції на пряму залежить від найнадійнішого джерела енергії – СОНЦЯ. В межах кліматичних умов Західної України – строк окупності коштів в сонячну енергетику становить від 4 до 6 років.
  • Гарантійний строк на роботу обладнання для мережевих станцій становить не менше 5 років (Гарантійний строк на лінійну вихідну потужність сонячних панелей становить не менше 25 років).

В нашому новому проекті будівництва СЕС під «Зелений тариф» для замовника  визначальним фактором  напрямку інвестування,  стала можливість поетапного вкладення грошей та подальшого масштабування станції.  Так на першому етапі власником самостійно було  зведено  металоконструкцію для  120 сонячних батарей та отримано технічні умови на максимально дозволену потужність 30 кВт. З обладнання, на першому етапі будівництва, було встановлено сонячні панелі  Amerisolar номінальною потужністю 16 кВт та інвертор Huawei  номінальною потужністю по змінному струму 30 кВт.

Розрахункові показники  генерації  для мережевої  сонячної станції в Рівненській області номінальною потужністю 17 кВт (розрахунок для 1-ої черги  будівництва)

Річна генерація  –  19,4 МВт * годин

Фінансовий результат –  3100 дол. США на рік

Строк окупності  – 4,5 роки