Сонячна електростанція для дому на монокристалічних сонячних панелях

Sonyachni paneli tsina
IMG 20190627 173118
Sonyachni paneli
Sonyachni paneli kupyty
Sonyachni paneli dlya domu
Sonyachni batareyi tsina
Sonyachni batareyi Rivne
Sonyachni paneli tsina

Тип сонячної електростанції: під Зелений тариф

Дата реалізації проекту: червень 2019

Місце розташування: місто Рівне

Опис проекту: Для надійної та продуктивної роботи сонячної електростанції протягом всього терміну експлуатації , важливо підійти до проекту будівництва в комплексі. Наші  5  простих порад для успішного будівництва СЕС під Зелений тариф:

  1. Розпочніть з розробки проекту, для цього запросіть компанію інсталятора, яка здійснить прорахунок можливої потужності СЕС, підготує конкретний кошторис проекту, підготує  3D візуалізацію всього будівництва.
  2. Підготуйте документи, що стосуються відносин з енергопостачальною компанією.  Технічно ця процедура називається – підвищення потужності або отримання нових технічних умов. Незважаючи на складну назву, всі документи реально самостійно оформити в термін до одного місяця.
  3. Обираючи комплектуючі для сонячної електростанції радимо не брати за основний аргумент вибору – найдешевша ціна. Якість не може коштувати дешево. Порівнюючи пропозиції звертайте увагу на кількісні та якісні характеристики, а також гарантійні строки обслуговування.
  4. Замовте комплекс послуг – будівництва під ключ в професійної інсталяціної компанії. В такому випадку ви з себе знімете 99% будівельних, транспортних  та інших турбот.
  5. Замовляючи обладнання, передбачте можливість встановлення системи он-лайн моніторингу. В майбутньому ви зможете в будь-який момент на екрані власного смартфону відслідковувати роботи сонячної електростанції в режимі 24/7.

Характеристики встановленого обладнання:

  • Монокристалічні сонячні панелі – Risen;
  • Мережевий інвертор – Huawei потужністю 15 кіловат
  • Система кріплення – для похилого даху (анодований алюмній) алюмінієвий профіль,
  • Щит електрозахисту змінного струму  (AC) – Schneider (Німеччина);
  • Кабель УФ стійкий сонячний 6 мм ТМ Kabeltec  (Німеччина).

Вас зацікавила можливість замовлення виїзду інженера нашої компанії для огляду  та підготовки попередньої комерційної пропозиції звертайтеся за номером – 0687044115 або завітайте до нашого офісу м.Рівне, вул. Кавказька, 3/оф.410

Вас зацікавила можливість замовлення виїзду інженера нашої компанії для огляду та підготовки попередньої комерційної пропозиції

Звертайтеся за номером: 0687044115

Завітайте до нашого офісу: м.Рівне, вул. Кавказька, 3/оф.410

Меню