Сонячна електростанція для дому на монокристалічних сонячних панелях

Тип сонячної електростанції: під Зелений тариф

Дата реалізації проекту: червень 2019

Місце розташування: місто Рівне

Опис проекту: Для надійної та продуктивної роботи сонячної електростанції протягом всього терміну експлуатації , важливо підійти до проекту будівництва в комплексі. Наші  5  простих порад для успішного будівництва СЕС під Зелений тариф:

  1. Розпочніть з розробки проекту, для цього запросіть компанію інсталятора, яка здійснить прорахунок можливої потужності СЕС, підготує конкретний кошторис проекту, підготує  3D візуалізацію всього будівництва.
  2. Підготуйте документи, що стосуються відносин з енергопостачальною компанією.  Технічно ця процедура називається – підвищення потужності або отримання нових технічних умов. Незважаючи на складну назву, всі документи реально самостійно оформити в термін до одного місяця.
  3. Обираючи комплектуючі для сонячної електростанції радимо не брати за основний аргумент вибору – найдешевша ціна. Якість не може коштувати дешево. Порівнюючи пропозиції звертайте увагу на кількісні та якісні характеристики, а також гарантійні строки обслуговування.
  4. Замовте комплекс послуг – будівництва під ключ в професійної інсталяціної компанії. В такому випадку ви з себе знімете 99% будівельних, транспортних  та інших турбот.
  5. Замовляючи обладнання, передбачте можливість встановлення системи он-лайн моніторингу. В майбутньому ви зможете в будь-який момент на екрані власного смартфону відслідковувати роботи сонячної електростанції в режимі 24/7.

Характеристики встановленого обладнання:

  • Монокристалічні сонячні панелі – Risen;
  • Мережевий інвертор – Huawei потужністю 15 кіловат
  • Система кріплення – для похилого даху (анодований алюмній) алюмінієвий профіль,
  • Щит електрозахисту змінного струму  (AC) – Schneider (Німеччина);
  • Кабель УФ стійкий сонячний 6 мм ТМ Kabeltec  (Німеччина).

Вас зацікавила можливість замовлення виїзду інженера нашої компанії для огляду  та підготовки попередньої комерційної пропозиції звертайтеся за номером – 0687044115 або завітайте до нашого офісу м.Рівне, вул. Кавказька, 3/оф.410

Вас зацікавила можливість замовлення виїзду інженера нашої компанії для огляду та підготовки попередньої комерційної пропозиції

Звертайтеся за номером: 0687044115

Завітайте до нашого офісу: м.Рівне, вул. Кавказька, 3/оф.410

Меню