Автономна сонячна станція потужністю 3 кВт

IMG 8842
IMG 8833
29314958 576020546085891 3395680183527027955 n
IMG 8842

Характеристика об’єкта: фермерське господарство .

Дата реалізації проекту: березень  2018 року.

Місце розташування: м.Сокаль, Львівська область

Орієнтація: південь (рухома опорна конструкція).

Характеристики встановленого обладнання :

Опис проекту: Наш черговий проект – це історія про людей для яких труднощі є можливістю стати сильнішими, кращими, успішнішими. Розпочинаючи новий бізнес (садівництво), власник стикнувся з десятками бюрократичних, адміністративних та людських перепон. Не виключенням стала ситуація і з енергопостачанням господарства, коли РЕС за підведення ЛЕП озвучив «космічну» вартість. Вирішуючи питання енергозабезпечення нового господарства, було прийняте рішення  встановити комбіновану силову установку – дизель генератор та сонячну електростанцію номінальною потужністю 3.3 кВт. Для збільшення продуктивності, власник самостійно розробив оригінальну конструкцію сонячного трекера, що значно збільшило продуктивність роботи сонячної установки. Наша команда забезпечила поставку інвертора та допомогла в комутації сонячних батарей. Місце розташування нової автономної сонячної електростанції – Львівська область, поблизу міста Сокаль. Для нашого клієнта ми бажаємо успіхів у реалізації грандіозного проекту – Європейського горіхового саду.

На етапі підбору обладнання для сонячної електростанції під «зелений» тариф або забезпечення автономного енергопостачання важливим та відповідальним моментом є вибір комплектуючих сонячної установки. На що варто звернути увагу при виборі сонячних панелей рекомендуємо прочитати в нашому блозі.

Вас зацікавила можливість замовлення виїзду інженера нашої компанії для огляду та підготовки попередньої комерційної пропозиції

Звертайтеся за номером: 0687044115

Завітайте до нашого офісу: м.Рівне, вул. Кавказька, 3/оф.410

Меню