Звіт про роботу мережевих сонячних електростанцій за квітень 2020 року /// Рівненська, Тернопільська, Житомирська області

Звіт про роботу мережевих сонячних електростанцій за квітень 2020 року /// Рівненська, Тернопільська, Житомирська області

Пандемію коронавірусу порівнюють з найбільшим соціально-економічним викликом людства 21 століття.
В той же час, науковці вражають несподіваними заявами: «вірус століття» позитивно вплинув на екологічну ситуацію на всій планеті.
Нещодавно NASA та Європейське космічне агентство оприлюднили оптимістичну новину: супутники зафіксували значне зниження рівня забруднення повітря на території Китаю і сусідніх держав.
Для приклау NASA представила два фото з космосу. Порівняйте самі: на першому – ситуація в Китаї з 1 по 20 січня, на другому – з 10 по 25 лютого, вже після того, як влада КНР запровадила карантин.
Screenshot 4 1

До чого тут продуктивність сонячних станцій? Вже другий місяць підряд сонячні електростанції видають рекордні енергетичні показники (в порівнянні рік до року). За певною логікою, карантинні обмеження передбачали закриття або обмеження роботи підприємств плюс обмеження руху всіх видів транспорту. Як наслідок, викиди парникових газів знизились на 25%, а надзвичайно шкідливого оксиду азоту (NO2) – на 37%! Але це в Китаї, що ж до України, рівень розвитку нашої промисловості не може так значуще впливати на стан атмосфери. Проте факт залишається фактом: сонячної активності більше, погожих днів більше – сонячні станції генерують більше.

tablytsya 04.2020

Інформація отримана з ресурсів Fronius Solar WEB, SUN 2000 та MyPowerManager.

Узагальнені енергетичні показники – середній показник продуктивності (генерації), за квітень 2020 року, з одного кіловата встановленої потужності сонячних батарей становить 160 кВт*год.

Фінанси – розрахуємо який дохід принесла сонячна електростанція електростанція за квітень 2020 року, при умові, що договір на Зелений тариф підписаний у 2020 році (ставка 0,16 Євро). Для реальності розрахунків візьмемо за умову, що в господарстві де встановлено 30 кіловатну електростанцію,  за місяць було спожито 200 кВт*год.

Сума доходу від продажу е.е. по Зеленому тарифу становитиме:

5384кВт*год – 200 кВт*год = 5184  кВт*год

5184 кВт*год * 3,70 грн = 19 196 грн.

Вас зацікавила можливість заробляти на даху ВАШОГО будинку з гарантованими виплатами у валюті звертайтесь за телефоном:

068 704 41 15 – Керівник відділу продажів Анатолій.

Меню