Європейська якість за доступною ціною та преміальним дизайном /// Сонячні панелі Ok Solar

Європейська якість за доступною ціною та преміальним дизайном /// Сонячні панелі Ok Solar

Ok Solar – молода і сучасна компанія-виробник сонячних панелей з Європи. Виробництво знаходиться в Італії, з головним офісом в Мілані. У товарній лінійці компанії представлений широкий асортимент монокристалічних та полікритсалічних сонячних батарей.  Поєднання високих європейських стандратів виробництва з доступною ціною, дають можливість компанії Ok Solar бути серйозним гравцем на ринках сонячного обладання багатьох європейських країн, включаючи Францію, Швейцарію, Австрію, Голландію, Бельгію та Німеччину, а тепер і Україну!

Спеціально до початку будівельного сезону, ми оновили наш виставковий стенд новинкою – монокристалічний фотомодуль  ОК Solar OKM60-300 Вт Full Black.

Виробник приділив особлива увага, як технічним характеристикам так і дизайну.  Поверхня модуля, алюмінієва рама зведені до одного дизайнерського рішення – Ultra Black. Виглядає ультрасучасно та гармонійно. Хороша новина – на панель діє реално конкуретнна ціна.

Додаткові переваги:

  • 15 років гарнтії від виробника на сонячну панель (стандарт на ринку України 10 років);
  • позитивний толеранс – сонячна панель з заводу має  більшу потужність, до 5% ніж заявлена на етикетці (для моделі 300 Ват, може становити до 315 Ват);
  • 25 років на лінійну втрату потужності на рівні 0,8 % на рік.  Виробник гарнатує – через 25 років сонячна панель буде видавати 80 % номінальної потужності;
  • Один з кращих в класі  показників стійкості до снігового та вітового навантаження.

І щоб переконатися у всіх перевагах європейського “Premium”, завітайте до нашого офісу, дана модель виставлена на демонстраційному стенді як зразок.

Sonyachni paneli RivneMonokrystalichni sonyachni paneli Sonyachni paneli z YEvropy

Premialni sonyachni batareyi 1

 

 

YEvropejski sonyachni paneli

Меню