Як зробити свій дім енергоефективним та витратити мінімум коштів?

Як зробити свій дім енергоефективним та витратити мінімум коштів?

Приблизно з таким посилом в нашому місті, в готелі Мир, пройшла презентація програми IQ Energy

Організаторами виступили банки партнери програми, компанія “Теплосфера” та представники центрального офісу IQ Energy.

Відповідно інформацію було подано з трьох сторін. Найбільш переконливим був власник інженерної компанії – Руслан, який на реальному кейсі розказав механізм фінансування проектів.

Історія сталася в 2016 році, при проведенні повної реконструкції будинку, клієнту було запропоновано сумістити в системі опалення тепловий насос та конденсаційний котел. Питання постало дуже просто – де для такого комплексного рішення взяти кошти? Відповідь дала програма фінансування ЄБРР, за умовами якої клієнту відшкодовується від 15 до 20% вартості енергоефективних товарів та монтажних робіт. Для конкретного клієнта сума відшкодування (гранту) становила близько 3000 Євро!!! Термін відшкодування 42 дні. Перешкоди однозначно є: клієнту потрібно оформити кредит, грошові кошти точно витрати за призначенням, а саме енергозбереження власного житла. Але й переваг десятки: вкладаєте у власне житло, 100 % гарантія надання компенсації, фінансування відбувається реально енергоефективних товарів, які допомагають зменшити цифри в платіжках. З переліком товарів на які можна отримати грант можна ознайомитися на сайті http://www.iqenergy.org.ua/
Стосовно сонячних систем, фінансування надається поки, що на колектори для підігріву води.
Для підбору типу сонячних водонагрівачів нашою компанією пропонується проведення попереднього моделювання роботи сонячного колектора.

Для отримання консультацій по підбору обладнання, фінансових умов надання грантів запрошуємо до нас на офіс: м.Рівне, вул. Відінська, 8.

17308966 408503076170973 6678655770992419993 n

Меню