ВСТИГНІТЬ ЗАПУСТИТИ СОНЯЧНУ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЮ ДО 2020 РОКУ!

ВСТИГНІТЬ ЗАПУСТИТИ СОНЯЧНУ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЮ ДО 2020 РОКУ!

2019 рік залишається останнім роком, коли зберігається найвища ставка Зеленого тарифу на рівні 0,18 Євро за кіловат згенерованої електричної енергії. Для інвестора, який планує інвестувати кошти в сонячний бізнес,  це найкращий момент запустити сонячну електростанцію і зафіксувати високу ставку виплат до 2030 року. Додатковим аргументом  для такого старту є і відмінні ціни на комплектуючі, які сформувалися на кінець 2019 року   На шляху реалізації такого амбіційного проекту може виникнути дві реальних перешкоди:

  1. Необхідність проходження процедури підвищення потужності (отримання нових технічних умов), для узгодження потужності сонячної електростанції з енергопостачальною компанією.
  2. Вартість повного комплекту обладнання для запуску сонячної електростанції з одночасним виконанням всіх монтажних та електротехнічних робіт.

Як відомо безвихідних ситуацій не буває. Десятки реалізованих проектів продемонстрували життєвість та ефективність наступного відпрацьованого рішення – почергове будівництво сонячної станції.

Якщо коротко – на першому етапі відразу отримуються технічні умови для сонячної електростанції яка буде  на фініші проекту, наприклад на 30 кВт.  При цьому, на об’єкті буде змонтовано мінімальний комплект для запуску мережевої сонячної електростанції під Зелений тариф, наприклад 5 кВт. Основна ціль таких дій зафіксувати в договорі дійсні умови Зеленого тарифу.

Відео реалізованого проекту, де нашою командою запущено вже три черги СЕС під Зелений тариф:

Що ми пропонуємо в актуальних пропозиціях початку осені 2019.

Ми підготували спеціальну пропозицію мінімального стартового пакету обладнання для запуску сонячної електростанції  потужністю 30 кВт.

В даний комплект входить наступні комплектуючі:

  • Полікристалічні сонячні панелі в кількості 22 штуки – 1960 дол. США
  • Мережевий інвертор потужністю 30 кВт, Huawei SUN 2000-33 KTL – 2650 дол. США
  • Система кріплення для розташування сонячних батарей на даху (алюмінієвий профіль) – 580 дол. США
  • Щит електротехнічного захисту по змінному струму – 150 дол. США
  • Спеціальний сонячний кабель для підключення сонячних панелей – 60 дол. США 

Загальна вартість такого комплекту становить – 5400 дол. США.

Слід розуміти, що в даний комплект не входять додаткові комплектуючі, а також послуги з монтажу системи. Кінцева вартість визначається після виїзду інженера компанії на об’єкт і підготовки персоналізованої комерційної пропозиції.

Для іншої перепони – документального оформлення запуску СЕС в Обленерго, у нас є свою універсальна пігулка.  Належне знання законодавчої бази плюс успішний досвід запуску понад 50 сонячних електростанцій в шести областях Західної України, дозволяє нам з впевненістю говорити, що при дотриманні належного алгоритму дій, відповідального ставлення власника до документів на право власності та договірних відносин з енергопостачальною компанією дасть можливість 100 % підписати фінальний договір на продаж електричної енергії за Зеленим тарифом.

Якщо Ви перебуваєте на етапі підбору обладнання, визначення потужності мережевої сонячної станції або  просто для себе хочете зрозуміти  поетапність запуску  проекту СЕС під Зелений тариф рекомендуємо Вам залишити контактні дані у формі зворотного зв’язку або напряму контактувати за вказаними номерами телефону:

068-704-41-15 Анатолій

067-363-02-77 Віталій

 

Меню