самому встановити сонячні панелі 1

Все більше приватних домогосподарств обирають сонячну енергетику

Останні два роки в Україні відбувся бум розвитку «зеленої» енергетики. Величезні за площею сонячні електростанції з’явилися в українських степах, тисячі менших – у приватних домогосподарствах.

У результаті протягом 2019-2021 років, відповідно до Енергетичного балансу, частка відновлюваних джерел енергії у валовому кінцевому енергоспоживанні збільшилась майже у 3 рази: з 2,9 % до 8,1%.

І вже за 1-ий квартал 2021 р. майже 2 тисячі українських родин встановили сонячні електростанції. Для порівняння це більше, ніж за весь 2017 рік (1901 СЕС).

Окрім того, поки все більше родин використовують «чисту» енергію, розвивається ринок матеріалів та послуг із встановлення сонячних станцій. На сьогодні встановлені родинами сонячні електростанції – це в першу чергу вкладені інвестиції обсягом близько 640 млн. євро в розвиток української енергетики, свого майбутнього та екологічності нашої життєдіяльності.

Важливо, що ці домогосподарства, які перейшли на електроенергію з енергії сонця, – це так звані перші проз’юмери в Україні. Це – власники домашніх сонячних електростанцій, які продають надлишки власної виробленої електроенергії в загальну мережу. Щоб і надалі сприяти розвитку цього напряму в Держагентстві з енергоефективності та енергозбереження України хочуть дати старт вже популярному в Європі тренду та механізму – #NetEnergyMetering.

Як стверджують спеціалісти компанії-інсталятора Solar System, опираючись на статистичні дані Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, зацікавленість українських домогосподарств щодо «чистих» джерел енергії не вщухає. Адже власна сонячна електростанція – це реальна можливість бути незалежним від енергопостачальника, самостійно генерувати власну електроенергію і до того ж можливість заробляти додаткові кошти на сонячній енергії по умовам Зеленого тарифу.

І тому, на сьогодні в Україні вже інстальовано 31 923 сонячні станції загальною потужністю 835 МВт.

sdsda
sdsad

Щоб дізнатись більше про роботу і встановлення сонячних станцій та можливості заробітку по умовам Зеленого тарифу звертайтесь до компанії Solar System за номером 0687044115 та завітайте до нашого офісу в м. Рівне, вул. Кавказька, 3/оф. 412 або залишайте дані у контактній формі на сайті та сторінках Solar System у Facebook та Instagram.

Меню