В Рівному відкрито навчальний центр з розвитку сонячних технологій

В Рівному відкрито навчальний центр з розвитку сонячних технологій

Сьогодні в партнерстві з ГО “Консал Енерго Ком” ми розпочинаємо новий освітній проект

Основною ціллю проекту є те, щоб за допомогою демонстраційного обладнання та знань по практичному його застосуванню показати, як можна застосовувати в побуті та бізнесі сонячну енергію та економити традиційні енергоресурси. Навчальний центр, відкритий на базі офісу за адресою м. Рівне, вул. Відінська 8. Офіс обладнано реально діючими моделями сонячних систем, а саме: системою для покриття потреб гарячого водопостачання на основі вакуумного колектора та автономною сонячною системою для генерації електричної енергії. Відвідавши наш навчальний центр, можна безкоштовно отримати необхідні знання про технології використання сонячної енергії, практичні навички застосування пристроїв для підігріву води та генерації електроенергії.
Ключовим в проведенні навчальної роботи Центру, ми ставимо практичне застосування технологій енергії сонця в реальному житті, а саме курс розрахунків економічної ефективності застосування сонячної енергії на кожному конкретному об’єкті, пошуку ефективних джерел фінансування енергоефективних заходів.

590 n

Запрошуємо:

монтажників, освітян, еко-активістів, власників бізнесів ознайомитись із робочими зразками обладнання та на власні очі переконатись у ефективності використання сонячної енергії. Відео презентації в наступній новині та на нашій сторінці.

9197 n07860 o

5999 o

Меню