У Рівному пройшла Міжнародна виставка, присвячена енергозбереженню

У Рівному пройшла Міжнародна виставка, присвячена енергозбереженню

2 місяці підготовки і всього 2 дні презентації. Саме за таким сценарієм 7 та 8 вересня 2017 року в м. Рівне пройшла регіональна виставка “Сучасність. Енергоефективність. Технології”.
Кожного разу ми з нетерпінням чекаємо як самих заходів так і фотозвітів, адже на них якнайкраще видно емоції людей, які прийшли знайти для себе відповіді на такі актуальні питання, як енергозбереження та можливість щодня використовувати відновлювальні джерела енергії.
Дякуємо всім хто був з нами.

Під час виставки більше 30 виробників з України, Польщі, Данії, Німеччини та Литви презентували промислове та побутове обладнання, енергоефективні технології, альтернативні види палива, відновлювану енергетику.

Два насичених дня: бізнес зустрічі, нові знання, практичні завдання від потенціних клієнтів

Одним з етапів виставки став конкурс дитячих малюнків та історій на тему Енергозбереження (наші голоси ми віддали саме за цю роботу). Технологічними новинками на нашому стенді стали гібридний інвертор від компанії AbiSolar (дозволяє генерувати в мережу е.е по “Зеленому тарифу”, а також може забезпечити повну автономність будинку, на випадок відсутності електропостачання).

 

Меню