Тепловізійне обстеження будинку – розкіш чи необхідність?

Тепловізійне обстеження будинку – розкіш чи необхідність?

Вже минув перший справжній «опалювальний» місяць і з приходом платіжок за листопад, з новиим цінами на газ, виникло бажання по «новому» подивитися на утеплення власного житла. Тепловізійна зйомка – один із найкращих способів побачити чим “дихає” ваш будинок/школа/лікарня/магазин/офіс. Саме за допомогою тепловізора можна отримати розгорнуту професійну картину всіх тепловтрат будівлі, а саме:

  • Виявлення дефектів в теплоізоляції будинку і точок найбільших  тепловтрат;
  • Виявлення недоліків та місць протікання в ізольованих комунікаціях та трубопроводах;
  • Діагностика систем опалення.

Виходячи з даних отриманих при тепловізійному обстеженні, можна робити єдино вірні висновки, що необхідно зробити для зниження тепловтрат (покрокова інструкція з економічним обгрунтуваням енергоефективних заходів), зменшення об’ємів енергоспоживання (газ, вода, елетроенергія), продовженні строку експлуатації систем та будівлі загалом. Всі перераховані вигоди мають надзвичайно практичну сторону оскільки, за умови належного виконання рекомендацій, можна зекономити до 70%!!! коштів, що витрачаються оплату теплопостачання та електроенергії.

Більше про умови проведення тепловізійної зйомки читайте тут https://solarsystem.com.ua/energoaudyt/

Для уточнення, наша компанія надає послугу теплоаудиту для жителів м.Рівне та в радіусі розташування населених пунктів до 80 км від обласного центру.

Меню