Сонячні електростанції для бізнесу та підприємств для власного споживання

Сонячні електростанції для бізнесу та підприємств для власного споживання

Сонячні електростанції для бізнесу та підприємств

Чи можливо завдяки сонцю економити гроші на електроенергії?

Впевнені, що Ви як управлінець в бізнесі або підприємець, постійно стикаєтесь з великими платіжками, які потрібно оплачувати щомісяця. Якщо Ви маєте власний магазин, офіс чи якесь підприємство, то Вас цікавить – чи існує спосіб, що дозволить зменшити суму платіжки за електроенергію? Ми точно можемо відповісти – є абсолютно дієве та перевірене рішення!

Ідеальним рішенням для підвищення економічної ефективності власного бізнесу – є встановлення мережевої сонячної електростанції для власного споживання.

Принцип роботи сонячної електростанції під власне споживання.

solar station economy scheme

Принцип роботи СЕС під власне споживання надзвичайно простий  – сонячна електростанція для покриття власного споживання забезпечує виробничі потреби підприємства чи установи протягом світлового дня. У випадку коли власної сонячної енергії недостатньо,  різниця автоматично береться з централізованої енергомережі. Основний економічний ефект виникає з заощаджень коштів, що не були витрачені на придбання електрики від енергопостачальної компанії.

Обов’язкові комплектуючі для будівництва станції для мінімізації витрат енергоспоживання:

  • Сонячні панелі
  • Система кріплення
  • Мережевий інвертор
  • Система електрозахисту

Додатковий обов’язковий  елемент – розумний лічильник або smart-metter. Цей пристрій обмежить надлишкову генерацію електроенергії від інвертора та буде запобігати перетіканню в загальну мережу.

Як і де краще встановлювати СЕС для власного споживання?

Для бізнесу рекомендуємо будувати сонячні станції на даху великих комерційних будівель. Так Ви раціонально використаєте площу, а також зекономите кошти на системі кріплення. Якщо ж будувати сонячну станцію на наземній конструкції, то це буде дорожче, за рахунок використання більшої кількості та додаткових витрат на бетонування конструкції. Щоб досягти максимальної ефективності від сонячної станції під власне споживання, слід враховувати та дотримуватись певних умов будівництва і обов’язково зробити проектування станції та розрахунок окупності. Це все бажано робити в одній компанії.

Ekonomnyj u Poyizdtsi Miniatyura YouTube 4

Умови, які потрібно врахувати:

  • Орієнтування масиву. Ми рекомендуємо монтувати панелі з південної сторони даху.
  • Кут нахилу панелей. Для отримання кращих показників, нахил даху має бути 20-40 градусів.
  • Проектування. Моделювання станції, необхідно врахувати особливості покрівлі, визначити маршрут прокладання кабелів.
  • Затінення. Дах не повинен затінятись, або мати мінімальне затінення.

І головне питання – як швидко окупиться СЕС для бізнесу?

Для прикладу розглянемо сонячну електростанцію потужністю 64 кВт, яку встановила наша команда інженерів  в м. Рівне для підприємства Агро Переробка ТМ «Щедрик». Власник підприємства вирішив побудувати СЕС для зменшення споживання дорогої електроенергії з загальної мережі. Простий та реальний наслідок – гарантована вартість електроенергії  в наступні 25 років становитиме 0,80 грн за 1 кВт*год

  1. Графік генерації сонячної електростанції потужністю 64 кВт на фоні загального енергоспоживання підприємства. Синій колір – результат роботи СЕС протягом світлового дня. Червоний колір – загальне енергоспоживання підприємства протягом доби. 8 вересня 2020 року

zobrazhennya viber 2020 11 05 15 52 37

Дана станція вже економить для підприємства від 20% до 30% тим самим підвищує рентабельність бізнесу. Інвестиції окупляться власнику вже через 4-5 років.

2. Графік Економічний ефект окупності та дохідності інвестицій в сонячну електростанцію.

zobrazhennya viber 2020 11 05 15 56 11

Чи вигідно встановлювати сонячну електростанцію для підприємців?

Однозначно – ВИГІДНО! Встановивши СЕС, Ви оптимізуєте бізнес та виведете його на новий якісний рівень.

Переваги СЕС для власного споживання:

 ✅ Простота встановлення (не потрібно брати документи та витрачати час на підключення, інтегрується в існуючу електромережу підприємства)

 ✅ Незалежність та швидка окупність, збільшення рентабельності бізнесу

 ✅ Станція працює повністю автоматизовано.

 ✅ Екологічність. Зменшуються викиди СО2 в атмосферу.

 ✅ Швидка окупність. Термін окупності вкладень від 4 до 6 років.

SES dlya vlasnogo spozhyvannya 2

Компанія Solar System пропонує сонячні електростанції не лише для дому під «Зелений тариф», а й бізнесу для власного споживання.

 

Меню