Сонячна електростанція для власного споживання на 64 кВт

Сонячна електростанція для власного споживання на 64 кВт

Супер ефективна мережева сонячна електростанція була спроектована та змонтована компанією Solar System в м. Рівне на підприємстві ВТП «Агро переробка» ТМ «Щедрик», яке виготовляє харчову ЕКО продукцію.

Завданням даної СЕС є зменшення споживання дорогої електроенергії від загальної мережі, замінивши її електроенергією від сонячної станції. В наслідок чого, збільшити рентабельність бізнесу.

Дана мережева СЕС працює без акумуляторних батарей і без підключення до «Зеленого тарифу». Вона призначена суто для власного споживання. Щоб виключити перетікання зайвої електроенергії в загальну мережу, коли власне споживання використовує менше генерації СЕС, було встановлено універсальний вимірювальний пристрій Chint. Автоматика гарантує – СЕС буде видавати стільки енергії, скільки потрібно для поточного живлення всього електрообладнання. Якщо генерованої сонячної енергії в хмарні дні не вистачає, то підмішується енергія з зовнішньої мережі. Дана схема роботи дає можливість економити від 40% до 70% електроенергії, тим самим підвищуючи рентабельність бізнесу.

На фото наведені дані: 1 День роботи СЕС. Програма онлайн моніторингу Huqwei Fusion Solar

Dyzajn bez nazvy 1

фото 2

Dyzajn bez nazvy 4

Дуже важливим є те, що для встановлення такої станції не потрібно проходити бюрократичні процеси, так як вона вбудовується в наявну електричну систему. Дана станція окупиться вже протягом 4-5 років.

СЕС для власного споживання електроенергії потужністю 64 кВт дасть змогу згенерувати 70500кВт/од на протязі року роботи, для умов Західної України.

Для встановлення мережевої СЕС для власного споживання було використано:

  • Монокристалічні панелі Canadian Solar CS3W 440 W HiKu Mono -144 шт
  • Аналізатор потужності Chint
  • Реєстратор даних Huawei Smart Logger 1000
  • Автоматика захисту змінного та постійного струму ETI (Словенія)
  • Трьох фазний мережевий інвертор Huawei Sun 2000 60KTL-MO – 1 шт

Dyzajn bez nazvy

Sonyachna stantsiya 60 kVt Rivne optimized

SES dlya vlasnogo spozhyvannya 2

Які ж переваги сонячної електростанції для власного споживання?

  • Простота встановлення (не потрібно брати документи та витрачати час на підключення, інтегрується в існуючу електромережу підприємства)
  • Незалежність та швидка окупність, збільшення рентабельності бізнесу
  • Станція працює повністю автоматизовано.

Компанія Solar System пропонує сонячні електростанції не лише для дому під «Зелений тариф», а й для бізнесу для власного споживання.

Також можете переглянути відео з даного проекту

Для отримання консультації спеціаліста з приводу будівництва СЕС –  телефонуйте 0687044115 або завітайте до нашого офісу м.Рівне, вул. Кавказька, 3/оф. 412

 

Меню