Антикризові енергетичні рішення

З 24 лютого 2022 року, з початку війни в Україні, енергетична інфраструктура продовжує зазнавати нищівних збитків. Майже 650 тисяч споживачів не мають доступу до електроенергії, а понад 180 тисяч домогосподарств – без газопостачання. Майже 5% встановлених генеруючих потужностей зруйновано. Крім того, 35% генеруючих потужностей зараз знаходиться на окупованих територіях. Російська агресія вивела з ладу понад 50% теплових потужностей, 30% сонячної та понад 90% вітрової генерації.

Тому команда компанії Сонячні системи пропонує альтернативні рішення, які під час війни можуть допомогти бути енергонезалежним в цей непростий час.

в блог на сайті 1 removebg preview

Гібридна сонячна електростанція

Гібридна сонячна електростанція ідеально підходить для дому, дачі, економії електроенергії, для резервного живлення та продажу надлишків згенерованої електроенергії по умовам Зеленого тарифу.

CHto yavlyaetsya istochnikom solnechnoj energii


Виконання повного комплексу будівельних, електромонтажних робіт по підключенню сонячної електростанції до мережі


Безкоштовний сервіс та віддалений моніторинг на протязі 6-ти місяців з моменту підключення.


Консультації та інформаційна підтримка на протязі усього терміну експлуатації станції.


Гарантійне обслуговування на обладнання відповідно до вимог заводу-виробника

2

Ще вагаєтесь, чи будувати власну сонячну електростанцію на своєму даху чи подвір’ї? Замовте розрахунок Вашого власного проекту у нас.

ВАЖЛИВО – розрахунок системи безперебійного живлення з сонячними батареями слід виконувати під конкретні завдання, так на підготовчому етапі потрібно зрозуміти які прилади (якої потужності) та на який період ви плануєте забезпечити «резервною» енергією.

Система безперебійної подачі електроенергії

image 1

№1 у світі — повна енергонезалежність!

Використовуйте будь–де і якомога довше

Світовий лідер зі швидкісної зарядки — від 0 до 80% всього за годину

Зарядні станції EcoFlow – це професійна техніка. Нею можна заряджати цілі будинки, мінімістечка, магазини тощо. Її можна використовувати у майстерні, на виїзді, на зйомках відеороликів чи фотосесіях, для допомоги при аварійних ситуаціях мешканцям постраждалих регіонів.

Сонячний контролер для підігріву води

без назви removebg preview

Повна альтернатива всесезонної геліосистеми на сонячному колекторі

Принцип роботи схожий із звичайною сонячною електростанцією, тільки  «серцем» тут виступає не сонячний інвертор, а спеціальний прилад – сонячний контролер

У разі похмурої погоди та відсутність вироблення енергії, контролер використовує центральну мережу.

Принцип роботи контролера для бойлера:

Сонячні панелі вдень під впливом сонця виробляють постійний електричний струм, який по кабелях надходить у контролер. Контролер відстежує температуру води в баку і струм від сонячних панелей. Якщо температура води нижче заданої споживачем і потужність енергії, що надходить, відповідає параметрам, контролер включається для нагрівання води. У разі похмурої погоди та відсутність вироблення енергії, контролер використовує центральну мережу.

Щоб отримати детальнішу консультацію стосовно роботи встановлення альтернативних енергетичних рішень телефонуйте +380687044115 (viber, telegram) або звертайтесь до нас в офіс м. Рівне, вул. Кавказька буд. 3 офіс 412.

Меню