Сонячні дерева

Дата реалізації проекту:

серпень 2017 року

Місце розташування:

м. Рівне

Обладнання:

сонячні батареї КВАЗАР 260D Клас А (Великобританія)
Потужність встановлених фотомодулів 560 Ватт;
Система кріплення: опорна конструкція;
АКБ: Alva AGM 12-100 3 шт;

Опис проекту

Від мрії до відкриття.

Проект «Сонячні дерева» став нашою громадською ініціативою для м.Рівне , одночасно проект став рекордним за кількістю постів та новин в мережі та телебаченні .

Про ідею – показати на реальному прикладі доступність та реальність використання сонячної енергії в повсякденному житті .

Щодо функціоналу: сонячні дерева заряджають телефони (є три USB виходи – на 1,2 та 3 Ампери), в нічний час підсвічують навколишню територію (режим освітлення програмується ), є точкою бездротового доступу до Інтернету (Wi-Fi). Місце встановлення конструкцій: автовокзал «Чайка»,  парк відпочинку на Лебединці, Алея Чайки за Кінотеатром «Україна».

Реалізація проекту : корисні дерева було вирішено «посадити» в місцях найбільшого скупчення людей в рамках реалізації громадського бюджету. Автором ідеї для її втілення завдяки коштам громадського бюджету є громадський активіст Віталій Орлюк. А реалізовувала цей проект наша компанія разом з підрядною організацією «Квазар7» (м.Київ).

Які вигоди отримало місто – «сонячні дерева» – це приклад ініціативності, можливість впливу на розподіл коштів міського бюджету, приклад технології, що можуть корисно слугувати людям та не шкодити навколишньому середовищу.

Відео від Рівненських журналістів про реалізований проект