Сонячна електростанція для дому 10 кіловат Житомирська область

Характеристика об’єкта

приватний будинок

Дата реалізації проекту

Липень 2018 року

Місце розташування

м.Новоград – Волинський, Житомирська область

Тип конструкції

дахові кріплення схід захід

Опис проекту

В липні 2018 року Житомирщина поповнилася ще однією сонячною електростанцією потужністю 10 кіловат під Зелений тариф. І коли мова заходить про сонячну енергетику, то в уяві перш за все постають степи з величезними полями панелей в південних областях України або Закарпаття. Це логічно — рівень інсоляції в південних регіонах може бути до 15% вищим, ніж в північних регіонах України. Проте світові тенденції розвитку енергомереж в більшості покладаються на малі, розподілені, генеруючі потужності, зокрема — сонячні. Обравши за пріоритет розвиток сонячної енергетики, при цьому прийнявши відповідну фінансову програму підтримки, Житомирщина стала одним з лідерів за темпами встановлення сонячних електростанцій в Україні.

Облрада впровадила фінансову підтримку для жителів області, які встановлюють домашні СЕС під “зелений” тариф. Механізм працює так само, як державні програми підтримки енергоефективності: через банківські кредити, частина тіла яких, до 20%, відшкодовується з місцевого бюджету. У програмі беруть участь філії Ощадбанку, Укрексімбанку, Укргазбанку та Приватбанку. Максимальна сума відшкодування — 50 тис грн.

Скориставшись умовами даної програми наш клієнт реалізував власну мрію – будівництва сонячної електростанції  під Зелений тариф.  Наша команда забезпечила реалізацію проекту під «ключ» – підготовку проекту, поставку та монтаж обладнання, а також підготовку повного пакету документів для Житомиробленерго по  оформленню «Зеленого тарифу».

Розрахунок окупності сонячної електростанції – при збереженні існуючого споживання електричної енергії, інвестиції повністю окупляться за рекордні 3,5-4 роки. Таких показників сонячна електростанція досягає за рахунок якісного підбору обладнання та особливих фінансових умов програми підтримки «сонячних» інвесторів в Житомирській області.

Детальніше про програму підтримки читайте за посиланням https://www.epravda.com.ua/publications/2018/06/19/637905/

Обладнання

Сонячні панелі  Risen 275 Watt. Потужність встановлених фотомодулів 11 кВт

Система кріплення

профіль оцинкований

Мережевий Інвертор

Fronius Symo 15.0-3-S (Австрія)

Щити захисту

AC/DC Eti (Словенія)

Кабель

Кабель 6 мм