Автономна сонячна електростанція потужністю 3 кВт

Характеристика об’єкта:

Станція технічного обслуговування

Дата реалізації проекту:

лютий 2017 року

Місце розташування:

Сарненський район, Рівненська область

Орієнтація:

південний захід

Встановлене обладнання:

Фотопанелі AbiSolar 260D (Великобританія) Потужність встановлених фотомодулів 3 кВт.;

Автономний інвертор SOLAR EXPERT 5048 PWM;
Кріплення Walraven (Нідерланди);

АКБ Trojan T105 (6 V 225 Ah) (США) 8 шт.;
Щити захисту AC/DC Eti (Словенія)

Кабель 6мм

 

 

Опис проекту:

На першому етапі будівництва автодорожнього комплексу (готель та СТО), в нашого клієнта виникла конкретна потреба забезпечення енергопостачання. Класичний підхід до під’єднання до централізованої енергомережі обмежувався відстанню потенційної точки під’єднання (відстань більше 4 км.) На цій відстані потрібно було б встановити електроопори, прокласти кабель, домовитися з власниками землі. Крім того потрібно оплатити розробку проекту та за кожен кіловат приєднання. Партнерів та сусідів не було. Орієнтовна вартість вже на цьому етапі складала більше 25 тис дол.

Компанією Сонячні  системи в партнерстві з компанією Атмосфера було підготовлено економічне обґрунтування доцільності встановлення сонячної електростанції.

Для клієнта це дало можливість відмовитися від підключення до централізованої мережі енергопостачання (забувши про драконівські тарифи для підприємців) та забезпечити автономне енергоживлення майбутнього готельного комплексу. Рішення клієнт прийняв ставлячи конкретні вимоги: ефективність, надійність, довговічність. На всі ці запити сонячна станція дала відмінні відповіді. З нашої сторони було забезпечено поставку обладнання, монтаж та налаштування системи.

Безпечна, екологічно чиста, ефективна енергія на даху власного будинку