Мережева сонячна станція 10 кВт Рівненська область

Характеристика об’єкта

приватний будинок

Дата реалізації проекту

Серпень 2018 року

Місце розташування

м.Березне, Рівненська область

Опис проекту

Класичний шлях власника сонячної станції пролягає через кілька основних етапів: спочатку клієнт намагається вникнути в суть фінансового механізму «Зеленого тарифу», наступний крок – вивчення технічної сторони функціонування сонячної електростанції. Далі питання розширюється до пошуку монтажної організації, яка реалізує проект будівництва «під ключ». На завершення клієнт приходить до питання співвідношення ціни та якості обладнання, а також досягнення кращих показників окупності.  Ми рекомендуємо оптимальним вважати комплект обладнання, який точно відповідає умовам технічного завдання проекту – умови розташування сонячних панелей, технічним умовам приєднання будинку до ЛЕП, відповідність інверторного обладнання. В підсумку така сонячна електростанція покаже 100 % результат по продуктивності, надійності та довговічності.

В нашому новому проекті будівництва сонячної електростанції під Зелений тариф, реалізованому в серпні 2018 року в м. Березне, Рівненської області, клієнт поставив ще одне актуальне питання – як можливо запустити в роботу сонячну станцію, при цьому розпоряджаючись лише частиною коштів. Ми запропонували розділити будівництво на кілька етапів. З врахуванням власного споживання господарства, було змонтовано мінімальний комплект обладнання, з можливістю майбутнього масштабування сонячної станції.  Так встановлений інвертор Fronius Symo 10.0-3-M дозволяє підключити до 15,3 кВт потужності сонячних панелей (на першому етапі встановлено 4,2 кВт).

Очікувана генерація  сонячною станцією в Рівненській області номінальною потужністю 10 кВт (після 2-го етапу будівництва) за рік складе 12 000 кВт * годин, що забезпечить власнику пасивний річний дохід в розмірі близько 1`500,00 дол. США. Строк окупності вкладених коштів становить  5,5 років

Тип конструкції

дахові кріплення

Обладнання

Сонячні панелі  LongiSolar 300 Watt. 14 шт.

Система кріплення

Профіль алюміній

Мережевий Інвертор

Fronius Symo 10.0-3-M

Щити захисту

AC/DC Eti (Словенія)

Кабель

Кабель 6 мм