Мережева сонячна електростанція потужністю 10,4 кВт

Характеристика об’єкта:

приватне домоволодіння

Дата реалізації проекту:

травень 2017 року

Місце розташування:

Рівненська область, с. Обарів

Орієнтація:

південь

Обладнання

Кріплення: Walrawen (Голандія)

Інвертор: Fronius Symo 10 кВт (Австрія)

Електрозахист: ETI (Словенія)

Сонячні батареї: AbiSolar 260 Вт

Кабель 6 мм

Опис проекту

Літо – найкраща сонячна пора в році, дарує не тільки море фруктів, позитивних моментів а й дозволяє заробляти на даху власного будинку.

1 червня 2017 року наша команда завершила монтаж 10 кВт станції під «Зелений тариф» поблизу м.Рівне в с.Обарів. В нашого замовника вже наявний досвід використання енергії сонця для покриття потреб гарячого водопостачання. В будинку встановлено 4 колектора, які за 3 роки експлуатації показали відмінні характеристики та дали відчутну економію на енергоресурсах. Але наш замовник це людина, яка звикла діяти і не зупинятися на досягнутому. Наступним кроком до енергонезалежності стала побудова першої черги мережевої сонячної станції під «Зелений тариф». Поставлене завдання визначало досягнення найкращих характеристик продуктивності в роботі сонячної електростанції. Для досягнення поставленого завдання, було залучено партнерів з компанії Wallraven, які надали розрахунки найбільш ефективного розміщення фото модулів. Власнику була запропонована оптимальна комплектація станції фотомодулями від ТМ AbiSolar та інвертора Fronius серії SYMO. Саме дана модель інвертора ідеально підходить для станцій, що розміщені на різних площинах та дозволяє в режимі реального часу отримувати інформацію про роботу станції.

Про особливості підключення «Зеленого тарифу», специфіку монтажу запитуйте в коментарях або дивіться відео та читайте на сайті.