Мережева СЕС під "Зелений тариф" потужністю 15,6 кВт "Ostroh1"

Характеристика об’єкта:

приватний будинок

Дата реалізації проекту:

листопад 2017 року

Місце розташування:

Рівненська область, м. Острог

Орієнтація:

південь

Обладнання:

сонячні панелі JaSolar 265. Потужність встановлених фотомодулів 15 кВт;
Система кріплення: MTI (Німеччина) алюміній;
Мережевий Інвертор: Fronius Eco 27.0-3-S (Австрія);
Щити захисту AC/DC Eti (Словенія).

Кабель 6 мм

Опис проекту

Дана сонячна електростанція примітна тим, що монтаж системи кріплення та комутація сонячних панелей відбувався в два етапи. Так на першому етапі було підключено 55 сонячних батарей, встановлено інвертор та комплект захисного електрообладнання. Клієнт зупинив свій вибір на мережевому інверторі Fronius Eco 27.0-3-S, потужністю 27 кВт. Максимальна вихідна потужність сонячних батарей може становити до 37,6 кВт. З огляду на більш прості технічні характеристики і високу потужність інвертора ми змогли досягти економії на інверторному обладнанні майже в 45%. Дане рішення вдалося реалізувати завдяки розташуванню всіх модулів в однакових умовах (орієнтація, кут нахилу) і відповідно використовувати інвертор з одним MPP трекером.

Вигоди як отримав клієнт:

– продаж електроенергії по «Зеленому тарифу». При збереженні існуючого споживання, інвестиції повністю окупляться за 4,5-5 років, дохідність 16-17% у валюті.

– віддалений моніторинг, управління системою та можливість діагностики помилок в режимі реального часу через додаток Solar.web.