Мережева СЕС під "Зелений тариф" потужністю 15,6 кВт "Nord1"

Характеристика об’єкта:

приватне домоволодіння

Дата реалізації проекту:

липень 2017 року

Місце розташування:

Рівненська область, м. Дубровиця

Орієнтація:

південний – захід

Обладнання:

Фотомодулі AbiSolar 260D (Великобританія) Потужність встановлених сонячних батарей 15,6 кВт.;
Система кріплення: Walraven (Нідерланди);
Мережевий Інвертор: PrimeVolt PV-15000T-U (Тайвань);
Щити захисту AC/DC Eti (Словенія).

Кабель 6 мм

Опис проекту

Наш черговий проект – це реальна історія про цілеспрямованість та реалізацію мрій. З 17 по 19 липня 2017 року в м. Дубровиця було реалізовано монтаж мережевої сонячної станції під «зелений тариф» потужністю 15,6 кВт/год.

Наш клієнт – людина бізнесу, (займається виготовленням та реалізацією меблів), яка реально розуміється на вартості ресурсів та строках окупності коштів . Придбання та встановлення сонячної станції, для нашого клієнта, стало виваженою інвестицією у власну нерухомість, при цьому до нашої команди була поставлена наступна вимога, реалізація проекту на сертифікованому обладнанні в стислі строки, за найкращим співвідношенням ціна-якість.

До етапу придбання обладнання, власником була проведена належна підготовка документів для подальшої можливості підключення зеленого тарифу. З технічної сторони, нашою командою, було запропоновано встановити новинку мережевий інвертор PrimeVolt, з можливістю віддаленого доступу, для безпосереднього доступу до всіх даних роботи сонячної електростанції. Що ж в результаті отримав клієнт – реальне джерело пасивного щомісячного доходу. За нашими підрахунками, при збереженні існуючого мінімального споживання, інвестиції повністю окупляться за 4,5-5 років.

Відео Монтажу даної станції