Автономна сонячна електростанція потужністю 5 кіловат /// Рівненська область

Тип сонячної електростанції:

Автономна сонячна станція під власне споживання

Дата реалізації проекту:

березень 2020 року

Місце розташування:

село Тучин, Рівненський район

Опис проекту:

Наш проект модернізації автономної сонячної електростанції в селі Тучин, Рівненського району можна порівняти з класичною приказкою про аптетит який приходиь під час їжі.  Ще в далекому 2017 році, Замовник задумався над будівництвом невеликої сонячної станції для забезпечення безперебійної роботи твердопаливного котла. Підстави були аргументовані та реальними – в селі з періодичність 2 рази на тиждень, мінімум на 5-6 годин аварійно відключалося світло. При проектуванні, ми відразу передбачили можливість, не тільки резервної роботи станції, а й  заміщення використання е.е. з мережі за рахунок сонячної.  Для цього, було підібрано інвертор, який за наявності достатньої кількості сонячної інсоляції та відповідного внутрішнього споживання може на 100 % забезпечити будинок власною сонячною енергією.

Протягом останніх трьох років, ця станція прожила три етапи маштабування, коли збільшувалася потужність та кількість сонячних панелей, перетворювачів та акумуляторних батарей.

Як розвивася проект та які можливості даної сонячної системи  дивіться у відео:

Характеристики встановленого обладнання:

Сонячні батареї: Risen Solar 280, Клас Tier 1, 14  шт.; Гарантія від виробника 12 років на виріб, 30 років на вихідну потужність 80%.
Система кріплення: Walraven (Нідерланди);
АКБ:  AGM МG 12-200 4 шт.;
Автономний інвертор: Solar Expert SL 5048 BF;
Кабель сонячний 6 мм (Італія).

Вас зацікавила можливість замовлення виїзду інженера нашої компанії для огляду та підготовки попередньої комерційної пропозиції звертайтеся за номером – 0687044115

або завітайте до нашого офісу м.Рівне, вул. Кавказька, 3/оф.410