,

Сонячна електростанція для дому на монокристалічних сонячних панелях

Тип сонячної електростанції:

під Зелений тариф

Дата реалізації проекту:

червень 2019

Місце розташування:

місто Рівне

Опис проекту:

Для надійної та продуктивної роботи сонячної електростанції протягом всього терміну експлуатації , важливо підійти до проекту будівництва в комплексі. Наші  5  простих порад для успішного будівництва СЕС під Зелений тариф:

1 . Розпочніть з розробки проекту, для цього запросіть компанію інсталятора, яка здійснить прорахунок можливої потужності СЕС, підготує конкретний кошторис проекту, підготує  3D візуалізацію всього будівництва.

2. Підготуйте документи, що стосуються відносин з енергопостачальною компанією.  Технічно ця процедура називається [Russian] – підвищення потужності або отримання нових технічних умов. Незважаючи на складну назву, всі документи реально самостійно оформити в термін до одного місяця.

3. Обираючи комплектуючі для сонячної електростанції радимо не брати за основний аргумент вибору [Russian] – найдешевша ціна. Якість не може коштувати дешево. Порівнюючи пропозиції звертайте увагу на кількісні та якісні характеристики, а також гарантійні строки обслуговування.

4. Замовте комплекс послуг [Russian] – будівництва під ключ в професійної інсталяціної компанії. В такому випадку ви з себе знімете 99% будівельних, транспортних  та інших турбот.

5. Замовляючи обладнання, передбачте можливість встановлення системи он-лайн моніторингу. В майбутньому ви зможете в будь-який момент на екрані власного смартфону відслідковувати роботи сонячної електростанції в режимі 24/7.

Характеристики встановленого обладнання:

Монокристалічні сонячні панелі [Russian] – Risen;

Мережевий інвертор [Russian] – Huawei потужністю 15 кіловат

Система кріплення – для похилого даху (анодований алюмній) алюмінієвий профіль,

Щит електрозахисту змінного струму  (AC) – Schneider (Німеччина);

Кабель УФ стійкий сонячний 6 мм ТМ Kabeltec  (Німеччина).

Вас зацікавила можливість замовлення виїзду інженера нашої компанії для огляду  та підготовки попередньої комерційної пропозиції звертайтеся за номером – 0687044115

або завітайте до нашого офісу м.Рівне, вул. Кавказька, 3/оф.410