Зелений тариф 30 кіловат місто Острог Рівненська область

budivnytstvo sonyachnyh elektrostantsij
sonyachni stantsiya pid klyuch
sonyachni paneli rivne kupyty
sonyachni batareyi hmelnytskyj kupyty
sonyachni batareyi dlya domu
polikrystalichni sonyachni paneli
Invertor Huaawei 30 kilovat
budivnytstvo sonyachnyh elektrostantsij

Характеристика об’єкта: приватний будинок

Дата реалізації проекту: квітень 2019 р.

Місце розташування: м. Острог, Рівненська область

Опис проекту: Одним з найважливіших аспектів будівництва сонячних електростанцій, що безпосередньо впливає на показник генерації, є місце, кут та умови розташування сонячних панелей.  В ідеалі фотоелектричні модулі повинні бути максимально зорієнтовані на південь, поверхня не повинна затінятися сторонніми об’єктами, кут нахилу відповідати регіону розташування СЕС (для Західної України кут нахилу може становити від 15 до 40 градусів). Але чи завжди можна досягти таких зразкових умов, особливо коли проектом передбачено монтаж панелей на дахах вже збудованих будівель?

Відповідь на це запитання варто шукати в більш глибокому підході до реалізації всього проекту.  Так, здійснена на  етапі підготовки 3D – візуалізація розташування сонячних батарей на даху, з прив’язкою до реальних розмірів  дає можливість отримати повний малюнок всього проекту на фініші, а найголовніше провести моделювання виробітку сонячної електростанції в даних умов.  В підсумку, клієнт точно знає на які фінансово-енергетичні показники можна розраховувати, за скільки окупиться сонячний проект та як буде виглядати будинок після завершення будівництва.

Саме таким шляхом і пішов новий власник сонячної електростанції, що розташована в м. Острог, Рівненської області, збудованою нашою командою в квітні 2019 року.

В підсумку, в даному проекті полікристалічні сонячні батареї були встановлені на 4 різнонаправлених поверхнях (дах житлового будинку, гостьовий будинок, підсобні приміщення). При цьому самі будівлі розташовані з незначним відхиленням відносно півдня.  Теоретично перераховані умови могли дещо песимізувати результат по виробітку.  Про те отримані фактичні  результати роботи  СЕС за квітень продемонстрували, що за рахунок правильного підбору інвертора та його налаштування, можна отримувати високі результати виробітку і в таких умовах.

Вас зацікавила можливість замовлення виїзду інженера нашої компанії для огляду  та підготовки попередньої комерційної пропозиції звертайтеся за номером – 0687044115

Характеристики встановленого обладнання:

  • Полікристалічні сонячні панелі – Risen RSM60-6-280P, 280W, 5 BB (полікристал);
  • Мережевий інвертор під «Зелений тариф» – Huawei SUN2000-33KTL-A (Китай) (Огляд інвертора за посиланням);
  • Система кріплення – для похилого даху (анодований алюмній) алюмінієвий профіль,
  • наземна система кріплення  –  оцинкована сталь;
  • Щит електрозахисту змінного струму  (AC) – Schneider (Німеччина);
  • Кабель УФ стійкий сонячний 6 мм ТМ Kabeltec  (Німеччина).

Вас зацікавила можливість замовлення виїзду інженера нашої компанії для огляду та підготовки попередньої комерційної пропозиції

Звертайтеся за номером: 0687044115

Завітайте до нашого офісу: м.Рівне, вул. Кавказька, 3/оф.410

Меню