Сонячні дерева

Kriplennya sonyachnyh batarej
Montazh sonyachnyh batarej 1
Gromadskyj byudzhet Rivne
Kriplennya sonyachnyh batarej 1
Avtonomne osvitlennya
AVtonomna sonyachna systema
Kriplennya sonyachnyh batarej

Тип сонячної електростанції: сонячні дерева

Дата реалізації проекту: серпень 2017 року

Місце розташування: м. Рівне

Обладнання:

  • сонячні батареї КВАЗАР 260D Клас А (Великобританія)
  • Потужність встановлених фотомодулів 560 Ватт;
  • Система кріплення: опорна конструкція;
  • АКБ: Alva AGM 12-100 3 шт;

Опис проекту: Від мрії до відкриття.

Проект «Сонячні дерева» став нашою громадською ініціативою для м.Рівне , одночасно проект став рекордним за кількістю постів та новин в мережі та телебаченні.

Про ідею – показати на реальному прикладі доступність та реальність використання сонячної енергії в повсякденному житті .

Щодо функціоналу: сонячні дерева заряджають телефони (є три USB виходи – на 1,2 та 3 Ампери), в нічний час підсвічують навколишню територію (режим освітлення програмується ), є точкою бездротового доступу до Інтернету (Wi-Fi). Місце встановлення конструкцій: автовокзал «Чайка»,  парк відпочинку на Лебединці, Алея Чайки за Кінотеатром «Україна».

Реалізація проекту : корисні дерева було вирішено «посадити» в місцях найбільшого скупчення людей в рамках реалізації громадського бюджету. Автором ідеї для її втілення завдяки коштам громадського бюджету є громадський активіст Віталій Орлюк. А реалізовувала цей проект наша компанія разом з підрядною організацією «Квазар7» (м.Київ).

Які вигоди отримало місто – «сонячні дерева» – це приклад ініціативності, можливість впливу на розподіл коштів міського бюджету, приклад технології, що можуть корисно слугувати людям та не шкодити навколишньому середовищу.

Відео від Рівненських журналістів про реалізований проект

Вас зацікавила можливість замовлення виїзду інженера нашої компанії для огляду та підготовки попередньої комерційної пропозиції

Звертайтеся за номером: 0687044115

Завітайте до нашого офісу: м.Рівне, вул. Кавказька, 3/оф.410

Меню