Сонячна станція на даху під Зелений тариф Рівненська область, м. Дубно

Zelenyj taryf Dubno 1
Sonyachna stantsiya Dubno
komplekty dlya sonyachnyh eletrostantsij
polikrystalichni sonyachni batareyi kupyty
sonyachna elektrostantsiya Dubno
Sonyachni paneli kupyty Dubno
Zelenyj taryf Dubno 1

Тип сонячної електростанції: під Зелений тариф

Дата реалізації проекту: травень 2019

Місце розташування: Рівненська обл., Дубенський ра-н, с. Смига

Опис проекту: Ідеальним варіантом для реалізації будь-якого будівельного проекту є підхід, коли весь комплекс робіт виконається в один етап, під ключ та з повним оформленням необхідних документів. Єдиною перешкодою, яка може виникнути в такому випадку, може стати відсутність необхідної суми коштів. Технічним рішенням даної проблеми є запуск певної частини проекту або розбивка будівництва на черги. Особливістю запуску сонячних проектів, які мають на меті отримання прибутку від продажу е.е по Зеленому тарифу, є підбір оптимального комплекту обладнання по потужності та виділеному бюджеті.

Корисне відео про будівництво чергами.

В юридичному аспекті, варто  на етапі проходження процедури підвищення розуміти, відразу визначити потужність сонячної електростанції на фініші всього  будівництва. Для прикладу, як на об’єкті розпочатому нашою командою в травні 2019 року – на першому етапі, СЕС буде потужністю 10 кіловат (потужність сонячних батарей),  а технічні умови власник відразу замовив на 30 кіловат.  Це дало можливість відразу встановити інвертор потужністю 30 кВт, а в майбутньому не повертатися до бюрократичної тяганини з ресом.

Характеристики встановленого обладнання:

  • Полікристалічні сонячні панелі – Risen RSM60-6-280P, 280W, 5 BB (полікристал);
  • Трифазний інвертор під «Зелений тариф» потужністю 30 кіловат –   Huawei SUN2000-33KTL-A (Китай) (Огляд інвертора за посиланням);
  • Система кріплення – для похилого даху (анодований алюмній) алюмінієвий профіль,
  • Щит електрозахисту змінного струму  (AC) – Schneider (Німеччина);
  • Кабель УФ стійкий сонячний 6 мм ТМ Kabeltec  (Німеччина).

Вас зацікавила можливість замовлення виїзду інженера нашої компанії для огляду  та підготовки попередньої комерційної пропозиції звертайтеся за номером – 0687044115 або завітайте до нашого офісу м.Рівне, вул. Кавказька, 3/оф.410.

Вас зацікавила можливість замовлення виїзду інженера нашої компанії для огляду та підготовки попередньої комерційної пропозиції

Звертайтеся за номером: 0687044115

Завітайте до нашого офісу: м.Рівне, вул. Кавказька, 3/оф.410

Меню