Сонячна станція на 30 кіловат в три етапи

SES pid Zelenyj taryf
Konstruktsiya z otsynkovanoyi stali
YAkisni sonyachni paneli kupyty
Proekt nazemnoyi konstruktsiyi sonyachnyh panelej
SES pid Zelenyj taryf

Хактеристика об’єкта: приватний будинок

Дата реалізації проекту: Листопад 2018 року

Місце розташування: Дубенський район, Рівненська область

Обладнання:

  • Тип конструкції: Наземна система кріплення (оцинкована сталь, алюмінієвий профіль)
  • Сонячні панелі: Risen RSM60-6-280P, 280W, 5 BB  – 108 шт.
  • Мережевий інвертор під «Зелений тариф»: Huawei SUN2000-33KTL-A (Китай)
  • Щит електрозахисту змінного струму: AC  Schneider  (Німеччина)
  • Кабель УФ стійкий сонячний 6 мм ТМ Kabeltec  (Німеччина)

Опис проекту: Останнім часом зростає зацікавленість до проектів поетапного будівництва сонячних електростанцій. Реалізація таких проектів, в першу чергу, приваблює клієнтів, за рахунок можливості рівномірного розподілення фінансових ресурсів. Класично будівництво таких мережевих сонячних станцій відбувається в три основних етапи:

  • Розробка проекту та вибір обладнання. На початковому етапі для майбутнього власника виникає немало запитань, що стосується кінцевої вартості проекту, додаткових накладних витрат, вибору комплектуючих для сонячної станції – інвертора, сонячних панелей, системи кріплення, обслуговування та експлуатації обладнання. Якісно розроблений дизайн проект, дасть відповіді на 90 % найважливіших запитань – від вартості комплектуючих до покрокового алгоритму роботи з Обленерго по підключенню сонячної станції до механізму «Зеленого тарифу».

В поетапних проектах, замовнику, критично важливо отримати додаткові відповіді на наступні запитання:

  • якою сонячна станція буде на завершальному етапі,
  • яке обладнання важливо придбати на старті, щоб при майбутньому масштабуванні його не довелося замінювати (мережеві інвертори, електротехнічний захист),
  • як правильно побудувати відносини з монополістом, щоб підключення СЕС відбулося в строк та без зауважень.

На всі вище поставлені питання в нашій компанії ви зможете отримати відповідь замовивши зворотній дзвінок нашого менеджера https://solarsystem.com.ua/kontakty/

– Підготовка технічних умов підключення. Своя специфіка в покроковій реалізації проектів,  проявляється і на цьому етапі. Для розуміння наведемо життєвий приклад: площа дахів будинку дозволяє розмістити сонячну станцію потужністю 30 кіловат (110 сонячних панелей, потужність однієї полікристалічної панелі 280 Ватт, площа кожної 1,65 м.кв.). Перший етап реалізації передбачав встановлення 36 сонячних батарей. Відповідно потужність сонячної станції по стороні фотомодулів (постійний струм) становив 36*0,28 = 10 кВт. Проте, технічні умови приєднання, були отримані власником відразу на 30 кіловат, оскільки згідно законодавства України потужність сонячної станції для фізичних осіб, визначається –  за номінальною вихідною потужністю змінного струму інвертора. Наприклад для інвертора Huawei SUN2000-33KTL-A (Китай) це 30 кВт.

  • Виконання будівельно-монтажних на робіт. Як і в будь-якому іншому будівництві рознесеному в часі, встановлення мережевої сонячної станції чергами однозначно додасть додаткових накладних витрат (транспортно-логістичні витрати). Проте в ситуації на українському ринку обладнання для сонячних електростанцій, тренд до постійного падіння цін може повністю перекрити такі витрати. Важливий момент, за умови належної підготовки проекту електротехнічної комутації станції, вже на першому етапі можливо встановити комплектуючі які на 90% відповідатимуть потужності кінцевого проекту (блискавкозахист, заземлення, щити електротехнічного захисту), а в майбутньому потрібно буде лише встановлювати сонячні панелі.

Розрахункові показники генерації для мережевої сонячної станції під «Зелений» тариф, Рівненська область потужністю 30 кВт (встановлено 36 сонячних батарей, повний проект передбачає встановлення 120 шт.). До розрахунку взято наступні середньорічні показники  сонячної інсоляції –  1170 кВт*год./м кв. на рік.

Річна генерація  –  35 380 кВт * годин.

Генерація сонячною станцією на покриття власного споживання будинку – 1500 кВт * годин на рік.

Прогнозований річний дохід –  5687 дол. США на рік.

Строк повернення інвестицій  – 4,2 роки.

Вас зацікавила можливість замовлення виїзду інженера нашої компанії для огляду та підготовки попередньої комерційної пропозиції

Звертайтеся за номером: 0687044115

Завітайте до нашого офісу: м.Рівне, вул. Кавказька, 3/оф.410

Меню