Сонячна станція для резервного енергоживлення потужністю 1,5 кВт “Tychin 1”

Multygelevi akumulyatory
Sonyachni batareyi montazh
Sonyachni fotomoduli Tier1
Tverdropalyvnyj kotel BBZH
Multygelevi akumulyatory

Характеристика об’єкта: приватний будинок

Дата реалізації проекту: вересень 2017 року

Місце розташування: Рівненський район, Рівненська область

Орієнтація: південний схід

Обладнання:

Опис проекту: 

Безпека та комфорт. Клієнт прийшов із запитом забезпечити резервне електроживлення твердопаливного котла на випадок повного зникнення енергії. Основний страх відповідального власника – це аварія на випадок повної загрузки котла та відсутності електрики на лінії. За нашою рекомендацію клієнт придбав сонячний інвертор з розширеним функціоналом, а саме можливістю під’єднання сонячних батарей в якості альтернативного джерела енергопостачання.

На основі щоденного енергоспоживання ми розрахували необхідну кількість сонячних панелей для будинку, кількість та ємність акумуляторних батарей. Монтаж системи безперебійного живлення відбувався поетапно. Спочатку автономний інвертор було підключено до визначеної групи споживачів – котельні та частини будинку. Вже у перший день клієнт відчув всі переваги автономності, коли з боку обленерго було вимкнено струм, а про зникнення дізналися тільки від сусідів. Наступним етапом стала пере комутація електрощитової та підключення всього будинку через інвертор . Завершальним етапом – стало монтаж сонячних панелей.

Які вигоди отримав клієнт – джерело резервного живлення, стабілізатор напруги живлення, захист електроприладів від неочікуваних «подарунків» Обленего та гарантований захист.
Читати як стати енергонезалежним 

Монтаж системи безперебійного живлення відбувався поетапно:

  1. Спочатку автономний інвертор було підключено до визначеної групи споживачів – котельні та частини будинку. Вже у перший день клієнт відчув всі переваги автономності, коли з боку обленерго було вимкнено струм, а про зникнення дізналися тільки від сусідів.
  2. Наступним етапом стала перекомутація електрощитової та підключення всього будинку через інвертор.
  3. Завершальним етапом став монтаж сонячних панелей.

Які вигоди отримав клієнт?

  • джерело резервного живлення;
  • стабілізатор напруги живлення;
  • захист електроприладів від неочікуваних “подарунків” Обленерго та гарантований захист.

Вас зацікавила можливість замовлення виїзду інженера нашої компанії для огляду та підготовки попередньої комерційної пропозиції

Звертайтеся за номером: 0687044115

Завітайте до нашого офісу: м.Рівне, вул. Кавказька, 3/оф.410

Меню