Сонячна станція 30 кВт монокристал Рівненський район

Sonyachna elektrostantsiya Rivne
Monokrystalichni paneli
Zelenyj taryf obladnannya
Sonyachna elektrostantsiya Rivne

Характеристика об’єкта: приватний будинок

Дата реалізації проекту: Липень 2018 року

Місце розташування: м. Квасилів, Рівненська область

Тип конструкції: дахові кріплення

Опис проекту: Сонячна електростанція на етапі поставки обладнання для майбутнього власника виглядає як величезний конструктор, що складається з десятків складових. Одним з найважливіших компонентів мережевої сонячної станції під Зелений тариф є сонячні панелі. В умовах обмеженої площі, доступної для встановлення сонячних батарей, надважливим постає питання їх продуктивності. І саме для таких проектів ідеальним рішенням є встановлення монокристалічних фотомодулів. На етапі проектування для замовника були запропоновані мегапродуктивні сонячні панелі від світового лідера LongiSolar

В чому ж перевага монокристала:

  • Гарантується позитивне відхилення (в сторону збільшення) максимальної вихідної потужності до + 5 Вт
  • Найвищий коефіцієнт корисної дії до 18,7 %
  • Сонячні елементи PERC за рахунок конвертації довгохвильового складового спектра сонячного випромінювання (воно переважає в ранкові та вечірні години, а також за умови високої хмарності, коли короткі хвилі активно поглинаються атмосферою) дозволяють підвищити ККД сонячної панелі.
  • Більш стійкі до деградації (втрати потужності) в довгостроковій перспективі.

Всі перераховані аргументи дозволяють значно підвищити продуктивність сонячної електростанції, скоротивши строк окупності  проекту  та  отримати фінансовий результат на 15 %  кращий (в порівняні з полікристалічними фотомодулями).

Очікувана виробіток мережевою сонячною станцією в Рівненській області за рік складе 33 000 кВт * годин, що забезпечить власнику пасивний річний дохід в розмірі близько 6`000,00 дол. США вже з вирахуванням податків (ПДФО – 18%, військовий збір – 1,5%). За розрахунками, строк окупності вкладених коштів становить менше 5 років.

Обладнання:

Вас зацікавила можливість замовлення виїзду інженера нашої компанії для огляду та підготовки попередньої комерційної пропозиції

Звертайтеся за номером: 0687044115

Завітайте до нашого офісу: м.Рівне, вул. Кавказька, 3/оф.410

Меню