Сонячна електростанція 30 кіловат під ключ Рівненська область

kupyty sonyachni paneli Rivne
Zelenyj taryf Rivne
kupyty sonyachni paneli Rivne 1
Kupyty Longi Solar
Sonyachna stantsiya pid klyuch 30 kilovat
Invertor Fronius 27 kilovat kupyty
Eletrozahyst dl sonyachnoyi stantsiyi
kupyty sonyachni paneli Rivne

Хактеристика об’єкта: приватний будинок

Дата реалізації проекту: січень – березень 2019

Місце розташування: Рівненський район, Рівненська область

Опис проекту: Кожен майбутній власник сонячної електростанції на підготовчому етапі пошуку обладнання, проектного розрахунку стикається  з непростим вибором шляхів реалізації сонячного проекту.  В результаті в клієнта є, як мінімуму, три шляхи:

 • Проект 0 до 100 «своїми силами». Самостійно придбати всі необхідні комплектуючі, виконати монтаж , зайнятись оформленням всіх необхідних документів. Однозначним плюсом такого вибору є здешевлення вартості монтажних робіт, яке досягається за рахунок власного часового ресурсу. Поряд з тим всі транспортні ,технічні, юридичні ризики, помилки та невдачі лягають на плечі власника.
 • 50/50 – Один з найпопулярніших варіантів в Україні, станом на 2019 рік, при купівлі сонячної електростанції під Зелений тариф. Для прикладу, фотографія розподілу обов’язків між інсталяційною компанією та замовником виглядає наступним чином – власник сонячної електростанції  виконує будівництво наземної конструкції, а монтажна організація здійснює всі електромонтажні роботи по встановленню сонячних панелей, мережевого інвертора. За домовленістю, також готує пакет документів для підписання договору на продаж електричної енергії по Зеленому тарифу.  Позитивним моментом для власника є самостійний контроль  виконання зварювальних робіт та за умови належного підходу до проектування, потенційна економія на вартості будівництва конструкції під сонячні панелі.  Мінус – час витрачений на занурення у всі будівельні  «заморочки» – метал, бетон, доставки, контроль якості.
 • Під «Ключ». Це саме той формат, який найчастіше обирають наші клієнти. Реалізований проект, протягом  січня – березня 2019 року, наочно демонструє всю суть формату  під «КЛЮЧ» від проектування, документального супроводу, будівництва, сервісного обслуговування до фінансових розрахунків, який ми надаємо для наших клієнтів.  Для власника мегапотужної  та продуктивної сонячної електростанції  потужністю 30 кіловат, що розташована на межі Рівненської та Волинської області, нашою командою  було забезпечено:
 1. Повний документальний супровід по отриманню нових технічних умов на тридцять кіловат, оформлення нового договору на користування електричною енергією, придбання двонаправленого лічильника для обліку генерованої енергії, підписання договору на продаж електроенергії по  Зеленому тарифу.
 2. Розробку дизайн проекту з 3-D візуалізацією розташування конструкцій під сонячні батареї.
 3. Доставку всіх комплектуючих для будівництва мережевої сонячної станції під Зелений тариф.
 4. Весь комплекс будівельних, монтажних те електротехнічних робіт.
 5. Налаштування програми он-лайн моніторингу СЕС за допомогою додатку Fronius Solar.web.

Всі перераховані послуги клієнт отримав з одних рук, у визначені терміни та з двох річним гарантійним строком  на всі виконанні роботи. Поряд з тим, для Замовника на кожному з етапів проекту, було забезпечено повний  інформаційний та консультаційний супровід.

Що в результаті отримав  Клієнт – Готовий бізнес-проект зі строком окупності менше 5 років, з гарантованим доходом у валюті до 2030 року.

Характеристики встановленого обладнання:

 • Монокристалічні сонячні панелі – LONGI SOLAR LR6-60PE – 300W 5BB mono PERC;
 • Мережевий інвертор під «Зелений тариф» – Fronius ECO 27.0-3-S ;
 • Система кріплення – наземна система кріплення (оцинкована сталь);
 • Щит електрозахисту змінного струму  (AC) – Schneider (Німеччина);
 • Щит електрозахисту постійного струму (DC) – Eti (Словенія).

Вас зацікавила можливість замовлення виїзду інженера нашої компанії для огляду та підготовки попередньої комерційної пропозиції

Звертайтеся за номером: 0687044115

Завітайте до нашого офісу: м.Рівне, вул. Кавказька, 3/оф.410

Меню