Оптимізована сонячна станція Рівненська область 30 кіловат

Sonyachni batareyi kupyty Lutsk
Sonyachni paneli kupyty Rivne
Nazemna konstruktsiya dlya sonyachnoyi stantsiyi
Obladanannya dlya SES
Sonyachni paneli zymoyu
Sonyachni batareyi kupyty Lutsk

Хактеристика об’єкта:приватний будинок

Дата реалізації проекту: Грудень 2018 року

Місце розташування: Рівненський район, Рівненська область

Обладнання:

Опис проекту: Один з найголовніших принципів інвестування найбагатшого бізнесмена світу  Уоррена Баффета, звучить приблизно так – вкладай сьогодні, щоб завтра отримати ще більше. Саме такими словами мультимільярдера можна, як найточніше, передати мотив до старту будівництва сонячної електростанції наших нових клієнтів. Перебравши для себе всі доступні напрямки безпечного інвестування, було обрано запустити проект сонячної електростанції під «Зелений тариф». Українська реальність 2018 року підштовхнула власників запланувати будівництво сонячної станції на 30 кіловат, але безпосередній монтаж було вирішено розбити на певні етапи. Розгорнутий відео звіт про особливості поетапного будівництва СЕС дивіться у відео.

На першому етапі було придбано 20 сонячних полікристалічних панелей від ТМ Amerisolar, потужністю 280 Ват кожна. Інвертор було підібрано виходячи з кінцевої проектної потужності мережевої СЕС, а саме 27 кіловат (Мережевий інвертор: Fronius Eco 27.0-3-S (Австрія)).  Відповідно технічні умови приєднання було оформлено відразу на 27 кВт.

Відзначимо, що з метою потенційної економії стартових вкладень, власник самостійно звів наземну конструкцію для розміщення сонячних панелей.  Команда інженерів компанії «Сонячні системи» забезпечила розробку проекту сонячної станції, поставку обладнання, виконання всіх електромонтажних робіт.

Розрахункові показники генерації для мережевої сонячної станції під «Зелений» тариф, Рівненська область потужністю 30 кВт (встановлено 20 сонячних батарей, повний проект передбачає встановлення 132 шт.). До розрахунку взято наступні показники сонячної інсоляції для Рівненської області –  1170 кВт*год./м кв. на рік.

Річна генерація  –  35 380 кВт * годин

Генерація сонячною станцією на покриття власного споживання будинку – 1500 кВт * годин на рік.

Прогнозований річний дохід –  5687 дол. США на рік

Строк повернення інвестицій  – 4,2 роки.

Вас зацікавила можливість замовлення виїзду інженера нашої компанії для огляду та підготовки попередньої комерційної пропозиції

Звертайтеся за номером: 0687044115

Завітайте до нашого офісу: м.Рівне, вул. Кавказька, 3/оф.410

Меню