Найприбутковіша сонячна електростанція 30 квт наземна конструкція

Sonyachna stantsiya Dubno e1543326834988
Proektuvannya sonyachnyh elektrostantsij
Sonyachnyj invertor na 30 kilovat
Nazemna konstruktsiya dlya sonyachnyh batarej 1
SES Zelenyj taryf
Merezheva sonyachna stantsiya
Sonyachna stantsiya Dubno e1543326834988

Характеристика об’єкта: приватний будинок

Дата реалізації проекту: Листопад 2018 року

Місце розташування: Дубенський район, Рівненська область

Обладнання:

Опис проекту: Купити обладнання для будівництва сонячної електростанції не проблема   – повноцінні комплекти рішення представленні в різноманітних конфігураціях у величезній кількості інтернет-магазинів. Проте в більшості випадків, такі комплекти передбачають комплектування лише частиною необхідних складових. Крім того продуктивна та надійна робота сонячної станції напряму залежить від якості та професійності підготовки проекту, а також належного його виконання. Чому так важливо на етапі підготовки розробити дизайн- проект:

  • Ви отримуєте повністю візуалізований проект майбутньої сонячної станції з прив’язкою до конкретно ваших умов розташування (розміри земельної ділянки чи даху, кут нахилу, орієнтація відносно сторін світу, перелік комплектуючих);
  • Комп’ютерне моделювання дозволяє розкрити ряд конкретних технічних запитань – яка загальна площа необхідна для встановлення сонячних панелей, який оптимальний кут варто підібрати для розміщення сонячних батарей, як сторонні будівлі, предмети будуть впливати на роботу СЕС (вплив умов затінення «літнього» та «зимового» сонця).
  • Можливості віртуального моделювання, з точністю на 99 %, розкривають практичні енергетичні та фінансові показники роботи «сонячного «обладнання» – скільки сонячні панелі вироблять енергії за рік, за п’ять, з якою продуктивністю працюватимуть в розріз кожного місяця.

Всі перелічені переваги, вже на етапі оцінки проекту сонячна станція під «Зелений» тариф, узагальнено дають для власнику відповіді на два критичних запитання:  яка вартість проекту та  який строк окупності вкладених коштів.

Саме таким був покроковий алгоритм нашого клієнта на шляху реалізації інвестиційного проекту у сонячну енергетику. Відповідно наша команда забезпечила виконання всіх необхідних робіт під «ключ» від поставки комплектуючих, до виконання всіх будівельно-монтажних та електротехнічних робіт.

Розрахункові показники генерації для сонячної станції під «Зелений» тариф, розташованої в межах Волинської, Рівненської, Житомирської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької областей потужністю 30 кВт (встановлено 108 сонячних батарей номінальною потужністю 280 Ватт). Для розрахунку взято наступні показники сонячної інсоляції –  1170 кВт*год/м кв. на рік.

Річна генерація – 35 380 кВт * годин.

Витрати на покриття власного споживання – 1500 кВт * годин на рік.

Фінансовий результат – 5687 дол. США на рік.

Строк окупності – 4,2 роки.

Вас зацікавила можливість замовлення виїзду інженера нашої компанії для огляду та підготовки попередньої комерційної пропозиції

Звертайтеся за номером: 0687044115

Завітайте до нашого офісу: м.Рівне, вул. Кавказька, 3/оф.410

Меню