Мережева СЕС під “Зелений тариф” потужністю 33 кВт “Ostroh2”

Sonyachni paneli
Invertor na 30 kVt
Sonyachna eletrostantsiya pid Zelenyj taryf
Sonyachni batareyi
Screenshot 2018 04 05 12 54 05 946 com.fronius.solarweblive
Sonyachni paneli

Характеристика об’єкта: приватний будинок

Дата реалізації проекту: березень  2018 року

Місце розташування: м. Острог, Рівненська область

Орієнтація: південь

Опис проекту: Сонячна електростанція «Ostroh2» – це проект, що розпочався в жовтні 2017 року, як будівництво сонячної станції максимальної потужності дозволеної для встановлення фізичними особами в приватному домогосподарстві. Проект розвивався в два етапи: на першому етапі було встановлено сонячний інвертор Fronius максимальною потужністю та змонтовано масив сонячних панелей потужністю 15,6 кВт. На другому етапі було збільшено  кількість  сонячних батарей до 132 штук (таким чином номінальна потужність всіх сонячних батарей становить близько 33 кВт). Підбір комплектуючих для найбільшої в Рівненській області сонячної  електростанції  відбувався на основі раціональної економіки.  Одно направлена поверхня дозволила використати інвертор з одним MPPT перетворювачем (мовою людей до -20 % вартості класичного інвертора), технічні характеристики сонячного інвертора дозволять без будь-яких проблем підключити до 37,8 кВт потужності сонячних батарей.

Всього декілька ключових результатів яких нам вдалося досягти для клієнта:

  • За рахунок грамотної комутації сонячних панелей продуктивність сонячної станції протягом 6 годин світлового дня становить 90-95%.
  • Оптимальний підбір сонячного інвертора, з врахування місця розташування, дозволив підключити сонячне поле потужністю 33 кВт.
  • Раціональний підхід до підбору повного комплекту обладнання для сонячної електростанції, дозволив досягти кращого співвідношення ціна/якість/гарантія/продуктивність. Строк окупності вкладених коштів, за нашими розрахунками, становить – 5 років
  • Підключена система віддаленого моніторингу SolarWeB дає можливість власнику контролювати роботу сонячної установки цілодобово з будь-якого куточку світу. При цьому власник точно впевнений у безпечності роботи обладнання – на випадок виявлення несправностей – інвертор, в автоматичному режимі, надішле сервісне повідомлення для власника та для нас, як сервісної організації.

На етапі прийняття рішення стосовно потужності майбутньої сонячної станції принципово важливим є питання належної документальної підготовки. Відео рекомендація як підготуватися до оформлення договору на генерацію е.е за «Зеленим» тарифом.

Вас зацікавила можливість замовлення виїзду інженера нашої компанії для огляду та підготовки попередньої комерційної пропозиції

Звертайтеся за номером: 0687044115

Завітайте до нашого офісу: м.Рівне, вул. Кавказька, 3/оф.410

Меню