Мережева СЕС під “Зелений тариф” потужністю 15,6 кВт “Ostroh1”

Zelenyj taryf v Ukrayini
Montazh sonyachnyh batarej 1 1
Sonyachni elektrostantsiyi Rivne
Sonyachni paneli pid Zelenyj taryf
Sonyachni paneli harakterystyky
YAkisni sonyachni batareyi Tier 1
Zelenyj taryf v Ukrayini

Характеристика об’єкта: приватний будинок

Дата реалізації проекту: листопад 2017 року

Місце розташування: Рівненська область, м. Острог

Орієнтація: південь

Обладнання:

Опис проекту: Дана сонячна електростанція примітна тим, що монтаж системи кріплення та комутація сонячних панелей відбувався в два етапи. Так на першому етапі було підключено 55 сонячних батарей, встановлено інвертор та комплект захисного електрообладнання. Клієнт зупинив свій вибір на мережевому інверторі Fronius Eco 27.0-3-S, потужністю 27 кВт. Максимальна вихідна потужність сонячних батарей може становити до 37,6 кВт. З огляду на більш прості технічні характеристики і високу потужність інвертора ми змогли досягти економії на інверторному обладнанні майже в 45%. Дане рішення вдалося реалізувати завдяки розташуванню всіх модулів в однакових умовах (орієнтація, кут нахилу) і відповідно використовувати інвертор з одним MPP трекером.

Вигоди як отримав клієнт:

  • продаж електроенергії по «Зеленому тарифу». При збереженні існуючого споживання, інвестиції повністю окупляться за 4,5-5 років, дохідність 16-17% у валюті.
  • віддалений моніторинг, управління системою та можливість діагностики помилок в режимі реального часу через додаток Solar.web.

Вас зацікавила можливість замовлення виїзду інженера нашої компанії для огляду та підготовки попередньої комерційної пропозиції

Звертайтеся за номером: 0687044115

Завітайте до нашого офісу: м.Рівне, вул. Кавказька, 3/оф.410

Меню