Гібридна сонячна електростанція

Sonyachni elektrostantsiyi Rivnenska
Sonyachni batareyi rivne kupyty 1
Obladanannya SES Rivne
Sonyachni elektrostantsiyi Rivnenska

Характеристика об’єкта: приватний будинок

Дата реалізації проекту: Жовтень 2018 року

Місце розташування: м. Рівне, Рівненська область

Характеристика обладнання:

Опис проекту: Переобладнати приватний будинок під автономне сонячне енергоживлення, забезпечивши надійне та безперебійне постачання електричної енергії мрія багатьох. Ще більш вигідно виглядає рішення продажів надлишків сонячної енергії в момент повного покриття внутрішнього енергоспоживання за рахунок роботи сонячної станції. Саме проект «Гібридна сонячна електростанція», реалізований нашою командою в жовтні 2018 року, дав відповіді на складні технічні, юридичні та фінансові питання. Почнемо з теорії – основна відмінність гібридної сонячної станції від мережевої або автономної сонячної станції полягає у розширених технічних можливостях. Так гібридна сонячна система дозволяє згенеровану сонячними панелями енергію використовувати в двох напрямках: 1. Для продажу за Зеленим тарифом 2. Для безперебійного забезпечення енергоживлення у випадку аварійного вимкнення. Класично система працює за наступним алгоритмом – протягом дня енергія від сонячних батарей напряму забезпечує живлення електрообладнання, заряджає акумуляторні батареї (АКБ), надлишки продає в загальні електромережі. Вночі енергію віддають АКБ, або необхідний об’єм докуповується на загальних умовах з мережі. Таке комплексне рішення ідеально підходить, якщо в районі проживання у вас є проблеми з якістю енергомережі, часто відбуваються аварійні відключення, а також у випадках якщо у будинку стоїть вартісна кліматична чи побутова техніка. В даному проекті власник стикнувся з тим, що будинок розташований в «молодому» мікрорайоні приватної забудови, де часто приєднують нових абонентів, а відповідно е.е. немає від 4 до 6 годин.
Технічно рішення гібридної СЕС було реалізовано через монтаж двох сонячних перетворювачів – мережевого інвертора Huawei SUN2000-20KTL та автономного інвертора SOLAR EXPERT MPPT 5048.
Планові показники генерації для мережевої сонячної станції розташованої в межах Західної України номінальною потужністю 11 кВт (розрахунок для 1-ої черги будівництва, встановлено 40 сонячних батарей номінальною потужністю 280 Ватт).
Річна генерація – 13104 кВт * годин
Фінансовий результат – 2178 дол. США на рік
Термін окупності – 5,5 років

Вас зацікавила можливість замовлення виїзду інженера нашої компанії для огляду та підготовки попередньої комерційної пропозиції

Звертайтеся за номером: 0687044115

Завітайте до нашого офісу: м.Рівне, вул. Кавказька, 3/оф.410

Меню