Домашня електростанція під Зелений тариф потужністю 10 кіловат

Polikrystalichni paneli half cell 1
systema kriplennya sonyachnyh batarej
Sonyachna eletrostantsiya Rivne
Sonyachna stantsiya na dahu
sonyachnyj invertor Fronius 10 kilovat
Sonyachny panely dlya domu
Abi Solar 280 Vatt hlf cell
Polikrystalichni paneli half cell 1

Тип сонячної електростанції: під Зелений тариф

Дата реалізації проекту: квітень 2019 р.

Місце розташування: м. Здолбунів, Рівненська область

Опис проекту: Особливістю будівництва дахових сонячних електростанцій є класичне архітектурне обмеження корисної площі де можуть бути розміщені сонячні панелі. Інша проблема, яка може виникнути, часткове затінення сонячних батарей сторонніми об’єктами – димоходи, антени, дерева тощо. Розумним виходом з такої ситуації є застосування сонячних панелей які можуть з меншої площі видати кращий результат, а також фотоелектричних модулів з технологією Half-cell (детальний опис технології можна прочитати  за посиланням ).

Але найбільш точну та достовірну відповідь на питання чи варто розташовувати сонячні панелі  на даху, під яким ефективним кутом та який фінансово енергетичний результат покаже СЕС можна лише за допомогою комп’ютерного моделювання в спеціалізовані програмі.  Саме з цього і розпочався наш черговий проект будівництва СЕС потужністю 10 кіловат, розташований в м. Здолбунів, Рівненської області.  В подальшому для замовників було забезпечено виконання повного циклу будівельно – монтажних робіт, виконано налаштування системи он-лайн моніторингу Fronius SolarWeb, підготовлено пакет документів для оформлення договору на продаж електричної енергії. Починаючи з 1  травня 2019 року клієнту нараховуються кошти за продаж е.е. по Зеленому тарифу.

Характеристики встановленого обладнання:

  • Полікристалічні сонячні панелі – Abi-Solar 280 Ватт, half-cell;
  • Мережевий інвертор під «Зелений тариф» – Fronius Symo 10.0-3-M (Огляд інвертора за посиланням);
  • Система кріплення – для похилого даху (анодований алюмній) алюмінієвий профіль.

Вас зацікавила можливість замовлення виїзду інженера нашої компанії для огляду та підготовки попередньої комерційної пропозиції

Звертайтеся за номером: 0687044115

Завітайте до нашого офісу: м.Рівне, вул. Кавказька, 3/оф.410

Меню