Сонячна станція для комунального закладу (Волонтерський проект)

1 2
2 2
6 1
3 2
5 2
4 2
1 2

Тип сонячної електростанції: Сонячна електростанція, яка здатна забезпечити автономне енергоживлення та зменшити на 50% витрати на електроенергію для комунального закладу.

Дата реалізації проекту: травень 2022 року

Місце розташування: м. Бородянка, Київська область.

Проект, яким хочеться гордитися і розповідати на кожному кроці для всього світу!!!!

Для амбулаторії в місті Бородянка наша команда збудувала сонячну станцію 2 в 1, яка забезпечує автономне енергоживлення, а також на 50% зменшить витрати на електроенергії.

Як це стало можливо? Все почалося з Ілона Маска. Це не жарт. В квітні 2022 , коли російські окупаційні війська залишили місто, для амбулаторії було передано невеликий комплект обладнання для автономного енергоспоживання.

Наша команда вирішила підхопити проект і дати для нього абсолютно новий зміст. Спільно з партнерами з компанії “Солар Інвест Груп” було прийнято рішення доповнити систему – встановивши сонячну станцію потужністю 10 кіловат, яка буде працювати виключно на покриття власного енергоспоживання.

Проект, особисто для нас, це приклад як повинна відбуватися відбудова сучасної 🇺🇦України. Всіх, хто готовий підтримати продовження нашого волонтерського проекту закликаємо – надіслати нам донат в підтримку будівництва майбутніх благодійних проектів – https://rso.com.ua/how-can-i-help

6 1
3 2

Вас зацікавила можливість замовлення виїзду інженера нашої компанії для огляду та підготовки попередньої комерційної пропозиції

Звертайтеся за номером: 0687044115

Завітайте до нашого офісу: м.Рівне, вул. Кавказька, 3/оф.412

Меню