Показники роботи мережевих сонячних електростанцій під Зелений тариф за СЕРПЕНЬ 2019 року

Показники роботи мережевих сонячних електростанцій під Зелений тариф за СЕРПЕНЬ 2019 року

З місяця в місяць з року в рік, ми підсумовуємо результати роботи мережевих сонячних електростанцій під Зелений тариф. Для нашої команди та наших клієнтів це реальна демонстрація ефективності роботи інстальованого обладнання,  а також можливість провести порівняння між прогнозними показниками передбачені теорією  та фактичними показниками виробітку. Додатковий корисний функціонал від щомісячного відслідковування роботи мережевих СЕС – це сервісна підтримка роботи СЕС «Зелений тариф». Ідеальним варіантом можна вважати ситуацію коли інвертор під’єднаний до системи он-лайн моніторингу – Fronius Solar WEB, SUN 2000 та MyPowerManager. В такому випадку, в режимі реального часу в форматі 24/7 і інсталятор і клієнт отримують доступ до інформаціі про:

  1. Стан роботи системи – реальні енергетичні показники продуктивності та навантаження
  2. Статистика роботи сонячної станції за попередні періоди, можливість проведення порівняльного аналізу з іншими станціями в межах регіону.
  3. Інформування про збої роботи системи, помилки, сервісні повідомлення.
  4. Скільки спожито електроенергії у вашому приватному господарстві (за умови встановлення Smart лічильника)

Цього місяця ми порівняли показники сонячних електростанцій розташованих в різних районах Рівненської області в розрізі місяць до місяця 2018 та 2019 року.

serpen 2019

В підсумку можна зробити наступний висновок – середній показник продуктивності (генерації) в серпні 2019 року, в порівнянні з серпнем 2018 року, збільшився на 3%. Найбільшим визначальним фактором продуктивності звичайно є активність сонця.

Якщо Ви перебуваєте на етапі підбору обладнання, визначення потужності мережевої сонячної станції або  просто для себе хочете зрозуміти  поетапність запуску  проекту СЕС під Зелений тариф рекомендуємо Вам залишити контактні дані у формі зворотного зв’язку або напряму контактувати за вказаними номерами телефону:

068-704-41-15 Анатолій

067-363-02-77 Віталій

Меню