Показники генерації сонячних електростанцій за квітень 2019 року

Показники генерації сонячних електростанцій за квітень 2019 року

Найвагомішими аргументами інвестиційної привабливості бізнес – проекту для інвестора є наступних три принципових  критерії – строк окупності, дохідність та ризиковість напрямку інвестування. Зважаючи на рекордні темпи розвитку сонячних проектів в Україні, мережеві сонячні електростанції під Зелений цілком і повністю відповідають критеріям розумної окупності – 4,5 років, дохідності 15-20 % РІЧНИХ У ВАЛЮТІ, та гарантованості  умов до 2030 року. Отримуючи щомісяця живі статистичні дані про роботу сонячних електростанції збудованих нашою компанією на території Рівненської, Волинської, Тернопільської, Житомирської, Волинської, Львівської областей можна аргументовано підтверджувати всі фінансові та енергетичні показники роботи  сонячних електростанцій, одночасно відслідковуючи стабільність та надійність роботи встановленого обладнання.

Підсумовуючи результати роботи сонячних електростанцій за квітень 2019 року, ми зібрали інформацію з систем он-лайн моніторингу з більш ніж 30 реалізованих проектів, в таблицю включені дані узагальнених показників 4 СЕС під «Зелений» тариф розташовані на території Рівненської та Тернопільської областей.

statystyka za kviten

Інформація отримана з ресурсів Fronius Solar WEB, SUN 2000 та  MyPowerManager.

Середній показник продуктивності (генерації) (квітень 2019 р.), з одного кіловата встановленої потужності сонячних батарей становить 130 кВт*год.

Розрахунково сонячна електростанція потужністю тридцять кіловат в м. Тернопіль, за квітень, для власника принесе дохід в сумі від 18000 грн. (Взято за умову, що вся вироблена енергія буде продана в енергомережу).

За більш детальною інформацією та консультаціями радимо звертатись за вказаними номерами телефону:

 067-258-43-30 Анатолій

067-363-02-77 Віталій

Меню