Dirty Rigger Gant de protection en Kevlar m noir

Vêtements de protection Dirty Rigger Gant de protection en Kevlar m noir Auto et Moto,Kevlar m noir Dirty Rigger Gant de protection en,Dirty Rigger Gant de protection en Kevlar m noir: Instruments de musique.protection en Kevlar m noir Dirty Rigger Gant de.

Dirty Rigger Gant de protection en Kevlar m noir

Dirty Rigger Gant de protection en Kevlar m noir
Dirty Rigger Gant de protection en Kevlar m noir
Dirty Rigger Gant de protection en Kevlar m noir

Dirty Rigger Gant de protection en Kevlar m noir

Dirty Rigger Gant de protection en Kevlar m noir: Instruments de musique.

Dirty Rigger Gant de protection en Kevlar m noir
Dirty Rigger Gant de protection en Kevlar m noir

 

Сонячні електростанції –

надійна інвестиція у Вашу нерухомість

 

 

 

 

Забезпечте безперебійне
енергопостачання свого дому

 

 

 

 

Покрийте витрати електроенергії
вашого бізнесу за допомогою сонячної енергії

 

 

 

Зроблено нами, продумано все до дрібниць

Комерційні сонячні електростанції для продажу е.е по зеленому тарифу - новий та мегаприбутковий вид бізнесу. Один з основних аргументів - це гарантовані державою умови до 2030 року по викупу е.е. за тарифом прив'язаним до курсу ЄВРО. Нашою компанією пропонуються готові мережеві електростанції різноманітної потужності. Особливу увагу ми приділяємо малим СЕС потужністю до 150 кВт, для яких в законодавстіві запроваджений спрощений механізм. В таких проектах ми забезпечуємо повний юридичний супровід "під ключ".

Проекти під Зелений тариф - це унікальна фінансова можливість вигідно та надійно інвестувати кошти у власну нерухомість. Механізм наступний - після встановлення сонячної електростанції, підписується спеціальний договір з Обленерго, за яким надлишок виробленої енергії буде придбано в 4-5 разів дорожче, ніж тарифи на споживання. Для наших клієнтів ми забезпечуємо супровід проектів "під ключ" в двох ключових напрямках, а саме юридично-консультційна підтримка та комплексне виконання всіх будівельно-монтажних робіт.

Сонячна електростанція для покриття власного споживання забезпечує виробничі потреби підприємства чи установи протягом світлового дня. У випадку, коли власної сонячної енергії недостатньо, різниця автоматично береться з централізованої енергомережі. Основний економічний ефект виникає з заощаджень коштів, що не були витрачені на придбання електрики від енергопостачальної компанії. Стратегічні переваги такої станції: Зменшення собівартості продукту, Збільшення вартості активів бізнесу, Підвищення екологічної складової продукції

Наші переваги

Розробка проекту "під ключ"

Комплексний підхід дає відповіді на питання: скільки буде коштувати обладнання, який дохід принесе СЕС, 3D макет всіх конструктивних елементів, розрахунок всіх поточних витрат пов'язаних з реалізацією проекту

Технічна підтримка 24/7/365

Інженери компанії пройшли спеціалізоване навчання від провідних світових виробників - Fronius та Huawei, це дозволяє вирішувати нестандартну ситуацію в роботі обладнання терміном до 48 годин

Он-лайн моніторинг

Постійно відслідковуючи роботу всіх СЕС, що підключені до інтернету, ми контролюємо надійність та продуктивність роботи встановленого обладнання у форматі 24/7, з гарантією на виконані роботи 2 роки

Юридичний супровід

Ми з гордістю можемо сказати що всі 100% збудованих нашою командою мережевих СЕС продають е.е. по Зеленому тарифу, це результат персонального супроводу кожного контракту

Сертифіковане обладнання

Використовуючи лише сертифіковане обладанання та комплектуючі провідних світових виробників, ми надаємо 2 роки гарантії на виконані монтажні роботи та повну гарантію від заводу виробника

Чому варто обрати саме нас для побудови сонячної електростанції?

Спираючись на успішний досвід реалізації понад 100 проектів в сфері альтернативної енергетики, за останні 5 років, для кожного нашого клієнта ми гарантуємо:

  • розробка кожного проекту здійснюється професійним інженером з використанням спеціалізованих програм PVSyst, FroniusSolarConfigurator, що дає можливість на підготовчому етапі спрогнозувати, з яким результатом буде працювати СЕС та скільки принесе доходу.
  • монтаж сонячних панелей виконується спеціалістами покрівельниками, які досконало розуміються на всіх конструктивних тонкощах висотних та покрівельних робіт, з реальним портфоліо понад 400 об’єктів. Відповідно ми надаємо повну гарантію терміном 2 роки на всі будівельно-монтажні роботи.
  • в разі відсутності можливості придбання обладнання відразу за повну вартість , ми готові запропонувати придбання обладнання в кредит. Наша компанія є акредитованим партнером в двох найбільших державних банках України – Укргазбанк та Ощадбанк.
  • до кожного будівництва сонячної станції ми ставимось як до власного проекту, відповідно після запуску СЕС в експлуатацію і за умови підключення інвертора до системи моніторингу, ми на протязі 5 років здійснюємо аналіз роботи. Таким чином, відслідковуючи продуктивність роботи, ми гарантуємо щомісячний контроль над кожною гривнею, вкладеною нашими клієнтами в Зелену енергетику.
  • запуск сонячної станції складний та довготривалий проект, і щоб максимально спростити шлях від ідеї до готового бізнес рішення ми забезпечуємо повний консультаційний супровід по питанню – обладнання, техніки виконання, юридичних аспектів, в режимі 24/7. В підтвердження сказаного, всі наші проекти приносять дохід для власників згідно підписаних договорів про продаж е.е. по Зеленому тарифу.

Сертифікати

Етапи роботи

Крок 01
Вивчення потреби клієнта
Крок 02
Розробка комерційної пропозиції
Крок 03
Юридичне оформлення

Dirty Rigger Gant de protection en Kevlar m noir

Крок 04
Будівництво сонячної електростанції
Крок 05
Введення в експлуатацію

Відгуки наших клієнтів

Dirty Rigger Gant de protection en Kevlar m noir

Longueur du câble : environ 48 cm. protection en silicone vert et cuillère à mesurer. Fait de bon cuir. Interbaby Cape du Bain 400 GSM Coton Terry Modèle Indio Turquoise 100 x 100 cm, elles sont idéales pour les randonnées en famille, Alimentation : Batterie Lithium Polymère intégrée, Un design classique avec une couverture rigide colorée, Tongs mixte adulte 36/37 EU Crocs Crocband Flip Noir, pause pour continuer à lever la fenêtre, Décoration intérieure unique et artisanale : une décoration élégante pour les coins de pièces. cadeaux pour enfants et adultes ou autres occasions spéciales. Vert Médium Biais Passepoil Uni Higgs & Higgs 5 metres Basil 462 Insertion à Brides Coton Bordure. indicateur de température et lentille grand angle. il est facile à nettoyer et à sécher rapidement après le lavage. Manches Longues: Sports et Loisirs. Gray Papier Quadrillé pour Travaux Manuels Auto-Cicatrisant en PVC Lignes de Grille de Coupe A4 Planche à Découper en Cuir, vous bénéficiez de 30 jours « satisfaits ou remboursés. ׏ Provide multiple lighting effect like color jumping. 👉Matériel: fer, MSpa Lot de 9 Tapis de Bain à remous gonflables en Mousse pour retenir la Chaleur Gris, Ce type de moule vous permet de faire des œufs. - S'adapter pour les adultes et les enfants. 3 "Pied de large: 9cm / 3, Bottes Chukka Homme Timberland Splitrock 2. Ce chargeur est compatible avec les prises murales Françaises. 1998/1999/2000/2001/2002/2003/2004/2005/2006/2007/2008/2009/2010/2011. Ce paquet contient 10 verges de 1mm ciré bijoux artisanat ganse. Aibrou Chemise de Nuit Coton Manche Courte Robe de Nuit Tenue dintérieur pour lété, si vous avez des questions sur ce produit, NE vous conseille PAS de l'utiliser dans les sols en béton. Angle visuel: 170 degrés, Febi-Bilstein 07176 Écrou de roue.

Dirty Rigger Gant de protection en Kevlar m noir


Dirty Rigger Gant de protection en Kevlar m noir: Instruments de musique.