Наша команда на АкваТерм 2017

Наша команда на АкваТерм 2017

З 31 травня по 2 червня 2017 року в МВЦ на лівобережній в м. Києві проходила найбільша галузева виставка АкваТерм 2017.

На один день і наш рівненський десант Консалт Енерго відвідав виставку. Про новинки, тренди ринку та напрямки розвитку ринку тепло-водопостачання в нашому фото звіті.

Про тренди

Твердотоп на Solar тренд – це зменшення кількості представників твердопаливних котлів. Приємно бачити на виставці Рівненських виробників #Агроресурс та #Gefest, але ринок пережив бум твердопаливних котлів . Споживачі стали ще більш уважно ставитися до вибору опалювальних приладів для власних будинків і розглядати декілька альтернативних джерел теплопостачання. У відповідь все більше компаній пропонують рішення на основі використання енергії сонця. Одна з найкращих експозицій по сонцю ми зустріли на стенді на наших партнерів – компанії #Атмосфера. Сонячні електростанції під #Зеленийтариф, системи гарячого водопостачання.
Digital тренд – це переведення всієї будівельної інженерії в категорію Smart , що має наметі повний контроль давачів, приладів та електрообладнання через Internet. Чи можна такі будинки назвати розумними або автоматизованими покаже час. Приклад розширено функціоналу розумного будинку на основі Wi-Fi технологій ми зустріли на сайті компанії Tessla. Про переваги у відео №2
Електро тренд – одночасно з виставкою #АкваТерм2017 проходила виставка SIA2017. Найбільші світові виробники авто все більшу уваги приділяють розвитку електромобілів. З наступного місяця компанія #Audi розпочне в Україні офіційно продавати лінійку власних автомобілів #eTron. Критична ринкова потреба створення мережі електрозарядок. Як виглядає сучасна зарядка на фото.
Східний тренд – напевно третина представлених постачальників з Китаю.
З виставки ми приїхали не з пустими руками а з новими цінами на сонячні фотомодулі та інвертори. Заходьте до офісу, запитуйте в коментарях про нові можливості встановлення СЕС під Зелений тариф.

38644 n

77733 n

Меню