КУПИТИ СОНЯЧНУ ЕЛЕКТРОCТАНЦІЮ В КРЕДИТ ЗА СПЕЦІАЛЬНИМИ УМОВАМИ ВІД УКРГАЗАНКУ !!!

КУПИТИ СОНЯЧНУ ЕЛЕКТРОCТАНЦІЮ В КРЕДИТ ЗА СПЕЦІАЛЬНИМИ УМОВАМИ ВІД УКРГАЗАНКУ !!!

Правильний вибір сонячної електростанції в кредит завжди пов’язаний з вибором прийнятних фінансових умов. Кредитна програма «ЕКОЕНЕРГІЯ NEW 2019» від УКРГАЗБАНКУ — раціональний та вигідний спосіб стати власником сонячної електростанції під Зелений тариф.

Не секрет, що спеціалізована програма по кредитуванню придбання обладнання для будівництва сонячних електростанцій стартувала, ще навесні 2017 року. За цей період умовами програми скористалися понад 200 клієнтів.

Враховуючи тренди безпрецедентного розвитку ринку сонячної енергетики в Україні, з боку Укргазбанку, було прийнято рішення про внесення змін до кредитної програми, що зробили умови отримання кредиту в рази вигіднішими для клієнтів.

ЧОМУ «ЕКОЕНЕРГІЯ NEW 2019» від УКРГАЗБАНКУ ?

  • Найпривабливіші відсоткові ставки на ринку – від 6 до 17 %
  • Сума кредиту до 1 млн. грн.
  • Термін кредитування до 5 років
  • Прозора схема обслуговування кредиту. Виключені всі приховані комісії та платежі
  • Час розгляду кредитної заявки до трьох днів.

«ЕКОЕНЕРГІЯ NEW 2019» від УКРГАЗБАНКУ — це можливість придбати сонячну електростанцію, ще в 2019 році, зафіксувавши для себе одні з найвигідніших умов «Зеленого тарифу», залишаючись при цьому в рамках запланованого бюджету.

viber image 2019 04 08 09.14.22

Які кроки необхідно зробити для придбання мережевої сонячної електростанції кредит:

Крок №1. Визначення потужності та комплектації сонячної електростанції

На даному етапі необхідно запросити представників монтажної організації, які є акредитованим партнером УКРГАЗБАНКУ (компанія Сонячні системи є акредитованим партнером ), та визначитися якої потужності сонячна станція. Принциповими до з’ясування є питання:

– виділеної потужності згідно договору на користування електричної енергії (ТУ)

– доступної площі для встановлення сонячних панелей

– фінансові можливості по обслуговуванню кредиту.

На основі отриманого технічного завдання, менеджер готує комерційну пропозицію та рахунок до банку.

Крок №2. Звернення до банку та погодження умов кредитування

Клієнт звертається до найближчого відділення з заявою про можливість отримання кредит. Разом з кредитним експертом клієнт погоджує принципові умови позики: сума кредиту, термін кредитування, відсоткову ставку.  В разі прийняття позитивного рішення по питанню по видачі кредиту, з майбутнім власником підписується кредитний договір, а грошові кошти на придбання обладнання та виконання монтажних робіт  перераховуються на рахунок монтажної організації

Крок №3. Будівництво сонячної електростанції та підписання договору на продаж електричної енергії по Зеленому тарифу.

На протязі визначеного договором терміну акредитована монтажна організація здійснює весь комплекс електромонтажних робіт «під ключ» по будівництву сонячної електростанції та надає необхідний перелік документів для подання заяви-повідомлення про будівництво генеруючої установки. Після встановлення спеціалізованого лічильника електричної енергії (дану послугу надають представники Обленерго) з власником СЕС  підписується договір на продаж е.е. по Зеленому тарифу.  З цього моменту клієнт починає «заробляти» на енергії сонця.

Нові умови кредитування набувають чинності з 1 квітня 2019 року.

Відвідайте наш офіс, розташований м. Рівне, вул. Кавказька 3/412, де ми більш детально, виконаємо розрахунок вартості сонячної електростанції та розповімо про ще більш комфортні умови кредитування на придбання сонячних електростанцій.

Меню