Фактичні показники роботи мережевих сонячних електростанцій під Зелений тариф за ГРУДЕНЬ 2018 року

Фактичні показники роботи мережевих сонячних електростанцій під Зелений тариф за ГРУДЕНЬ 2018 року

Грудень є абсолютним анти рекордним місяцем за тривалістю сонячних днів в році. Відповідна сонячна активність прямо пропорційно відобразилась на фінансових та енергетичних результатах роботи сонячних електростанцій.

Bezymyannyj

Інформація отримана з ресурсів Fronius Solar WEB, SUN 2000 та MyPowerManager.

Підсумкові результати генерації за місяць – середній показник продуктивності (генерації) за ГРУДЕНЬ 2018 року, з одного кіловата встановленої потужності сонячних батарей становить 8,7 кВт*год. (в ЛИСТОПАДІ 30 кВт*год.). Для прикладу найкращий результат по генерації продемонструвала сонячна електростанція потужністю 30 кіловат, розташована в Тернопільській області – 437,4 кВт*год (полікристалічні сонячні панелі Risen, мережевий інвертор Huawei Sun2000 – 33 KTL). Сонячна електростанція розташована на трекерній системі продемонструвала результат на 30 % продуктивніше відносно статичних систем. В абсолютних цифрах кіловат до кіловата  результат становить – 12,3 кВт*год з одного кіловата встановленої потужності сонячних батарей.

Якщо ж у вас є додаткові запитання або ви хочете мати гарантію виробітку Вашої сонячної електростанції – зверніться за допомогою до перевірених експертів в галузі сонячної енергетики – менеджерів компанії “Сонячні системи”.

Меню